Biuro rachunkowe II oddział w Lublinie - Księgowość

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
lublin II baner oddzialy 770x450 1

TAX SAFE Biuro rachunkowe II oddział w Lublinie

Nasze biuro rachunkowe w Lublinie ma nowy oddział przy ulicy Dożynkowej 38C/48. Naszym głównym celem w biurze rachunkowym TAX SAFE jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców w skutecznym prowadzeniu swoich firm. W szczególności województwo lubelskie, a zwłaszcza Lublin i jego okolice, to obszar, na którym świadczymy usługi księgowe dla licznych małych i dużych firm. Lublin to nie tylko największe miasto na wschodzie Polski, ale również stolica województwa lubelskiego. Jest on nazywany “Bramą Unii Europejskiej na Wschód” oraz uważany za stolicę Polski Wschodniej. Lublin jest adresem dla wielu dynamicznie rozwijających się biznesów. 

Jesteśmy głęboko przekonani, że lokalne firmy, pomimo intensywnej konkurencji, mają potencjał do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju. Naszą rolą jest wspieranie ich w tym procesie, oferując profesjonalne usługi księgowe oraz doradztwo w dziedzinie optymalizacji podatkowej.

Pełna i uproszczona księgowość w województwie lubelskim dzięki II oddziałowi TAX SAFE w Lublinie

Biuro Rachunkowe Lublin II Oddział - Księgowa województwo lubelskie
Biuro Rachunkowe Lublin II Oddział – Księgowa województwo lubelskie

Nie jest przypadkiem, że Lublin to największe miasto w regionie i siedziba ponad 50 000 firm. To rezultat ciężkiej pracy właścicieli tych biznesów, którzy wypracowali doskonałe struktury i zatrudnili solidnych pracowników. Jesteśmy zadowoleni, że możemy wspierać rozwój lokalnych przedsiębiorstw poprzez świadczenie wysokiej jakości usług księgowych w województwie lubelskim.

W Lublinie, tak jak i wszędzie indziej, nie ma dla nas zadań z górnej i dolnej półki. Nasze biuro rachunkowe prowadzi kompleksową i uproszczoną księgowość dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość czy branżę. Nasze usługi księgowe w województwie lubelskim są dostępne dla:

  • podmiotów z rocznymi przychodami do 2 mln euro m.in. JDG, spółki partnerskie, spółki jawne, spółki cywilne osób fizycznych – mała księgowość w województwie lubelskim (księgowość uproszczona);
  • podmiotów z rocznymi przychodami powyżej 2 mln euro m.in. spółki akcyjne, spółki z o.o., komandytowe, komandytowo-akcyjne – pełna księgowość w Lublinie.

Każdorazowo są to usługi realizowane przez profesjonalnych księgowych i doradców. Doświadczeni specjaliści o ogromnej wiedzy podczas swojej pracy w II oddziale w Lublinie wykorzystują najlepsze programy do księgowości.

Usługi księgowe biura rachunkowego – Księgowy i księgowa województwo lubelskie

Księgowość woj. lubelskie - Księgowy Lublin II Oddział TaxSafe
Księgowość woj. lubelskie – Księgowy II Oddział TaxSafe w Lublinie

W naszym oddziale TaxSafe II w Lublinie znajdziesz zespół doświadczonych doradców podatkowych, księgowych i prawników, którzy służą wsparciem na każdym etapie działalności gospodarczej. Pomagamy w zakładaniu jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek, udzielamy porad w zakresie podatków i kosztów, oraz świadczymy wsparcie w procesach restrukturyzacji firm. Ponadto, doradzamy w wyborze optymalnej formy finansowania, takiej jak leasing, kredyt czy faktoring, oraz pomagamy w kwestiach związanych z ubezpieczeniami. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w osiąganiu sukcesów i rozwijaniu ich działalności.

Wprowadziliśmy również innowacyjne rozwiązania z zakresu księgowości online, aby usprawnić procesy dla naszych klientów. Nasza oferta obejmuje uproszczony sposób dostarczania dokumentów, np. za pomocą bezpiecznej aplikacji z certyfikatem SSL. Dzięki temu nie ma potrzeby osobistego wizyty w biurze księgowego ani ręcznego dostarczania faktur i innych dokumentów firmowych. Ta forma prowadzenia księgowości przynosi znaczne oszczędności czasu i środków. Dostęp zdalny do danych finansowych firmy umożliwia podejmowanie precyzyjnych i rzetelnych decyzji dotyczących rozwoju i inwestycji. To zapewnia pełną kontrolę nad wynikami finansowymi przedsiębiorstwa.

TAX SAFE II Oddział w Lublinie – biuro rachunkowe online i oddział stacjonarny

Prowadzenie księgowości to proces skrupulatnego zbierania dokumentów finansowych, takich jak faktury, dokumenty księgowe, dokumenty magazynowe, wydruki z WZ, potwierdzenia przelewów i potwierdzenia otrzymania gotówki. Następnie te dokumenty muszą być starannie rozliczane podatkowo w określonym terminie, ustalanym przez Urząd Skarbowy. Dla przedsiębiorców jest to zawsze duże obciążenie. Czas, który muszą poświęcić na prowadzenie rachunkowości, mogliby lepiej zainwestować w rozwijanie swojej firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań, które mogą poprawić jej funkcjonowanie.

Dodatkowo, prowadzenie księgowości wymaga szerokiej wiedzy, a przepisy podatkowe są nieustannie zmienne. Z tego powodu coraz bardziej opłaca się powierzyć prowadzenie spraw księgowych profesjonalistom, którzy mają doświadczenie i wiedzę, aby dopilnować wszelkich formalności oraz doradzić w kwestiach związanych z prawem podatkowym. W ten sposób przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że ich księgowość jest w dobrych rękach.

Jako doświadczony podmiot w branży świadczymy w województwie lubelskim, a zwłaszcza w Lublinie usługi księgowe online oraz przyjmujemy interesantów w naszym oddziale zlokalizowanym przy ulicy ul. Dożynkowej 38C/48. Dzięki temu możemy pomóc jeszcze szerszej grupie przedsiębiorców, którzy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Zapraszamy do naszego oddziału, na stronę internetową oraz kontaktu telefonicznego (+48 530 986 184) i przez pocztę e-mail (lublin20@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Leszno, Biuro Rachunkowe Kielce, Biuro Rachunkowe Poznań, Biuro Rachunkowe Katowice, Biuro Rachunkowe Toruń czy Biuro Rachunkowe Siedlce, Biuro Rachunkowe Zgorzelec i Biuro Rachunkowe Kraków służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe II Oddział w Lublinie

ul. Dożynkowa 38C/48
20-223 Lublin
M +48 530 986 184
T +48 83 342 27 28
lublin20@taxsafe.pl