Regulamin - TAX SAFE Biuro Rachunkowe

81-810 Sopot Al. Niepodległości 827 lok. 1A , tel. +48 608 452 453
Infolinia: +48 606 644 166 mail: biuro@taxsafe.pl

Opis działalności:

Biuro rachunkowe świadczące usługi rachunkowe dla firm i osób prywatnych.

Cennik:

Opłata miesięczna za pakiet usług wynosi od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie, w celu poznania kwoty za nasze usługi trzeba skorzystać z kalkulatora kosztu cennika lub zgłosić się do oddziału.

Sposób płatności:

Płatności za wszystkie usługi odbywają się online na podstawie otrzymanych linków do płatności przesłanego na adres email klienta lub rejestracji karty płatniczej w systemie do zarządzania płatnościami cyklicznymi Instapay. Płatności internetowych nie można dokonać na naszej stronie internetowej (brak modułu dot. płatności dostępnego na stronie internetowej).

Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK) lub skorzystać z technologii płatności cyklicznych/ rekurencyjnych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej u providera usług płatniczych PayU, (secure-form) co umożliwi okresowe i automatyczne pobieranie opłat.

Wyłączenie płatności cyklicznych/ rekurencyjnych następuje poprzez kontakt email z administracją naszego biura z prośbą o usunięcie tokenu karty.

Polityka zwrotów:

Zwroty są możliwe na podstawie reklamacji klienta rozpatrywanej indywidualnie, zgodnie z umową zawartą z klientem, którą każdy klient zawiera przed przystąpieniem do skorzystania z usług.

Polityka reklamacji:

Reklamacje są możliwe na podstawie złożenia przez klienta reklamacji dot. całości lub części realizacji usługi, która to reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, zgodnie z zgodnie z umową zawartą z klientem, którą każdy klient zawiera przed przystąpieniem do skorzystania z usług.

Polityka ochrony danych osobowych:

W umowie klient wyraża zgodę na zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem korzystania z usług. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.