Biuro Rachunkowe Poznań - Księgowość JDG / Spółki

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Poznań

TAX SAFE Biuro rachunkowe Poznań i okolice

Poznański Okręg Przemysłowy to silnie rozwinięty obszar przemysłowy, zlokalizowany w zachodniej Polsce, gdzie centralną rolę odgrywa miasto Poznań. Dynamiczny rozwój przemysłu w regionie Poznania jest rezultatem skutecznej restrukturyzacji dużych zakładów produkcyjnych oraz szybkiego wzrostu małych i średnich firm z branży przetwórstwa przemysłowego. Poznański Okręg Przemysłowy wyróżnia się liczbą pracowników w przemyśle i budownictwie na 1 km², która jest ponad dwukrotnie wyższa od średniej krajowej. Ponadto, produkcja przemysłowa w tym obszarze przekracza 1% ogólnokrajowego wyniku, a wartość produkcji przypada na mieszkańca w przynajmniej 200% więcej niż przeciętnie w Polsce.

Księgowy Poznań - Biuro rachunkowe Poznań - Księgowość Poznań

Biuro rachunkowe TAX SAFE Poznań oferuje kompleksowe usługi rachunkowe dla firm działających w tym dynamicznym środowisku przemysłowym. Jeżeli należycie Państwo do grupy przedsiębiorców lub myślicie o założeniu firmy z lokalizacją w Poznaniu bądź okolicach, to zapraszamy do współpracy z TAX SAFE Biuro Rachunkowe. Poznań to kolejne miasto na mapie Polski, gdzie jesteśmy ze swoim oddziałem. Teraz wysokiej jakości usługi księgowe w Poznaniu w końcu stały się faktem.

Księgowość Poznań z biurem rachunkowym TAX SAFE – mała księgowość, pełna księgowość i doradztwo podatkowe

TAX SAFE jest biurem rachunkowym o 25 latach doświadczenia w branży. Bez wątpienia wiele lat praktyki w obszarze usług księgowych są bezcenne w świadczeniu najwyższej jakości usług księgowych. Jednak naszą siłą są ludzie. Dlatego każdy księgowy i księgowa w Poznaniu to specjalista w swojej dziedzinie. Zatrudniamy najlepszych księgowych w regionie. Teraz są oni do Państwa dyspozycji również w biurze rachunkowym Poznań.

Swoje usługi księgowe w Poznaniu świadczymy na rzecz mniejszych i większych przedsiębiorców. Jest to:

  • Mała księgowość online w Poznaniu – biuro księgowe TAX SAFE świadczy te usługi na rzecz jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek – cywilnych, jawnych i partnerskich, o ile roczny przychód firmy nie przekracza 2 milionów euro. Oprócz tego w ramach uproszczonej księgowości w Poznaniu oferujemy m.in. prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków, przygotowywanie dokumentów VAT JPK, umów, obsługę kadrowo-płacową czy porady księgowe.
  • Pełna księgowość online w Poznaniu – TAX SAFE Biuro księgowe oferuje swoje usługi głównie dla spółek kapitałowych, komandytowych, komandytowo-akcyjnych oraz przedsiębiorców, których roczny przychód przekracza 2 miliony euro. Nasza pełna księgowość obejmuje szeroki zakres dodatkowych usług, takich jak przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych, tworzenie projektów uchwał oraz sporządzanie protokołów. Działamy w pełnym zakresie, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę księgową.

Księgowy, księgowa Poznań – profesjonalne usługi księgowe od TAX SAFE

Jesteśmy biurem rachunkowym, które na wielu obszarach pomaga obecnym i przyszłym przedsiębiorcom. Klienci biura rachunkowego w Poznaniu mogą liczyć na wsparcie przy wyborze formy opodatkowania, optymalizację kosztową, optymalizację podatkową, pomoc przy restrukturyzacji firmy czy w obszarze finansowania (m.in. leasing, kredyt, faktoring).

Innowacyjna księgowość w TAX SAFE Poz nań – biuro rachunkowe online i stacjonarnie

Lata doświadczenia w branży są bezcenne w obszarze oferowania usług najwyższej jakości. Szczególnie że księgowością i doradztwem podatkowym w Poznaniu zajmują się najlepsi specjaliści w regionie. Żeby ich praca była jeszcze efektywniejsza, do swojej dyspozycji mają oni najlepsze programy do księgowości. Biuro rachunkowe Poznań to oddział TAX SAFE, gdzie pracujemy na najlepszych aplikacjach. Specjalne programy udostępniamy też swoim Klientom. Dzięki temu online mają oni dostęp m.in. do wyników  finansowych firmy, mogą wystawiać i sprawdzać płatności faktur, weryfikować ewidencję przebiegów pojazdu na potrzeby VAT, wysokości podatku (PIT, CIT, VAT, ZUS) czy listę płac pracowników.

Księgowa Poznań - Księgowość Poznań - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe Poznań

Swoim Klientom udostępniliśmy także okno transferowe, dzięki któremu mogą oni dostarczać dokumenty online do biura rachunkowego w Poznaniu. Oczywiście Klientów i wszystkich interesantów przyjmujemy też w swojej siedzibie. Nasz oddział biura rachunkowego w Poznaniu mieści się przy ulicy Świętego Marcina 29/8. Zapraszamy do kontaktu wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Możliwy jest też kontakt telefoniczny (+48 666 415 418, +48 504 267 135) i mailowy (poznan@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Kielce, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Rzeszów i Biuro Rachunkowe Opole służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Poznań

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
M +48 666 415 418
T +48 504 267 135
poznan@taxsafe.pl