Biuro rachunkowe Kielce - Usługi księgowe, Księgowość

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Kielce

TAX SAFE biuro rachunkowe – Kielce i okolice 

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego i największe miasto w tej części kraju. Łącznie Kielce zamieszkuje niemal 200 000 mieszkańców. Jest to również ważny ośrodek gospodarczy, ponieważ w całym mieście jest zarejestrowanych ponad 30 000 firm. Każdej działalności gospodarczej, która potrzebuje wsparcia w obszarze księgowości, pomaga nasze biuro rachunkowe. Kielce to kolejne miasto w Polsce, gdzie jest otwarty oddział Biura Rachunkowego TAX SAFE!

Usługi księgowe w Kielcach z TAX SAFE – mała księgowość, pełna księgowość, doradztwo podatkowe

Księgowa Kielce - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

W swoim oddziale w mieście Kielce biuro rachunkowe TAX SAFE  zatrudnia wyłącznie najlepszych księgowych w regionie. Naszym celem jest niesienie pomocy wszystkim lokalnym przedsiębiorcom. Przede wszystkim skupiamy się na wsparciu mikro, małych i średnich działalności gospodarczych, jednak usługi księgowe w Kielcach świadczymy także na rzecz większych podmiotów biznesowych. Dlatego w naszej ofercie znajduje się księgowość uproszczona, ale także pełna, tj.:

  • Mała księgowość w Kielcach – usługi księgowe świadczone przez biuro rachunkowe TAX SAFE na rzecz przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, jawną czy partnerską, o ile są to podmioty gospodarcze z rocznymi przychodami na poziomie do 2 mln euro.

  • Pełna księgowość w Kielcach – usługi księgowe świadczone przez biuro rachunkowe TAX SAFE na rzecz przedsiębiorców, którzy prowadzą spółki kapitałowe, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne, a także wszystkich podmiotów gospodarczych z rocznymi przychodami na poziomie ponad 2 mln euro.

Księgowa, Księgowy Kielce – profesjonalne biuro księgowe w Twoim mieście

Każdy z naszych Klientów ma do dyspozycji pomoc doświadczonego i wykwalifikowanego księgowego z Kielc. Oprócz tego jako biuro księgowe TAX SAFE w Kielcach dajemy dostęp do prostych w obsłudze programów do księgowości. Dzięki temu każdy Klient ma możliwość bezpośrednio z poziomu aplikacji sprawdzić wyniki finansowe firmy, wysokość podatku (PIT, CIT, VAT, ZUS), wystawiać faktury itp.

Księgowy Kielce - Biuro rachunkowe - Księgowość

Z kolei jako biuro podatkowe w mieście Kielce oferujemy zaawansowane doradztwo podatkowe i świadczymy inne usługi. Jako eksperci w swojej branży pomagamy m.in. w obszarze leasingu, fakturowania, ubezpieczeń czy finansowania.

TAX SAFE – profesjonalne biuro rachunkowe online w Kielcach 

Mimo wielkiego doświadczenia nie stoimy w miejscu, ale cały czas dążymy do tego, aby się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Dlatego dbamy o to, aby nasi doradcy księgowi w Kielcach nabywali nowe umiejętności i pracowali w jak najbardziej komfortowych warunkach. Z tego względu każdy księgowy ma do swojej dyspozycji zaawansowane programy do księgowości. Kielce i nasz lokalny oddział TAX SAFE to również usługi księgowe online. Wszystko po to, aby jak najbardziej odciążyć naszych Klientów i pozwolić skupić im się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu.

Usługi księgowe Kielce – załóż firmę i prowadź jej rachunkowość z TaxSafe

W zależności od potrzeb i możliwości dokumenty księgowe do naszego biura rachunkowego w Kielcach można dostarczać stacjonarnie do siedziby oddziału lub online z wykorzystaniem okna transferowego. Wszystkich Klientów, którzy mają chęć podjąć współpracę lub mają jakieś pytania, zapraszamy do wizyty w naszym biurze lub kontaktu w innej formie. W mieście Kielce biuro rachunkowe TAX SAFE mieści się przy ulicy Ściegiennego 255. Jesteśmy dostępni też pod mailem (kielce@taxsafe.pl) oraz telefonem (+48 783 004 063). Zapraszamy do współpracy z oddziałem w Kielcach biura księgowego TAX SAFE.

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Koło, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Piaseczno i Biuro Rachunkowe Warszawa służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Kielce

ul. Ściegiennego 255
25-116 Kielce
M +48 783 004 063
kielce@taxsafe.pl