Kontakt - Biuro Rachunkowe TAX SAFE

Obsługujemy zdalnie klientów z całej Polski

Infolinia: +48 692 102 000

Licencja Ministra Finansów nr 03819

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

KALENDAR TAX

Kontakt z oddziałem TAX SAFE  w  Twojej okolicy:

duza kropka – Oddział

mala kropka – Autoryzowany Partner


 KONTAKT CENTRALA

ul. Leśna 1,  81-876 Sopot, tel. +48 606 644 166
Infolinia: +48 692 102 000 mail: biuro@taxsafe.pl


 

Kontakt oddziały

Biuro rachunkowe
Biała Podlaska

ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M +48 664 410 860
T +48 83 342 27 28
F +48 83 342 68 05
biuro@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Białystok

ul. Legionowa 10/208
15-099 Białystok
M +48 692 125 255
bialystok@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Brodnica

ul. Hallera 8
87-300 Brodnica 
M (+48) 575 669 560
brodnica@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Ciechocinek

ul. Wojska Polskiego 63A
87-720 Ciechocinek
M +48 512 933 332
ciechocinek@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Dąbrowa Górnicza

ul. 11 Listopada 1
41-300 Dąbrowa Górnicza
M +48 884 412 165
dabrowa@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Gdańsk

ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk 
M +48 574 748 831
gdansk@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Gliwice

ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
M +48 731 201 205
gliwice@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Gliwice II

ul. Mechaników 15
44-109 Gliwice
M +48 513 575 030
gliwice20@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Grudziądz

Al. Parkowa 23 D
86-300 Grudziądz 
M +48 698 692 206
grudziadz@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Iłów

Załusków 41
96-521 Iłów
M +48 536 707 875
ilow@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Jaworzno

ul. Chrzanowska 5k
43-600 Jaworzno 
M +48 508 978 527
jaworzno@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Katowice

ul. Fabryczna 15
40-611 Katowice
M +48 884 834 832
katowice@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Kielce

ul. Ściegiennego 255
25-116 Kielce
M +48 732 527 111
kielce@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Koło

ul. Kolejowa 68/4
62-600 Koło
M +48 508 235 216
T +48 503 546 505
kolo@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Kraków

ul. Kapelanka 26 lok. 1
30-347 Kraków 
M +48 500 119 867
krakow@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Leszno

Plac Metziga 26
64-100 Leszno
M +48 796 107 786,
T +48 601 395 347
leszno@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Lubin

Ul. Tadeusza Kościuszki 7/5
59-300 Lubin
M +48 533 282 645
lubin@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Lublin

ul. Wojciechowska 9A p.III
20-704 Lublin
M +48 508 168 307
lublin@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Lublin II

ul. Dożynkowa 38C/48
20-223 Lublin
M +48 530 986 184
T +48 83 342 27 28
lublin20@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Łódź

ul. Andrzeja Struga 38 lok. 4U
90-501 Łódź 
M +48 884 805 824
T +48 881 778 785
lodz@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Mińsk Mazowiecki

ul. Mireckiego 13A / 7M
05-300 Mińsk Mazowiecki 
M +48 514 793 166 
minsk@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Olsztyn

ul. 1 Maja 13, 3p.
10-117 Olsztyn
M +48 606 644 166
olsztyn@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Opole

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
M +48 731 201 205
opole@taxsafe.pl

BIURO RACHUNKOWE
Opole II

ul. Stawowa 1
45-763 Opole
M +48 798 663 819
opole20@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Piaseczno

Ul. Limby 7
05-509 Józefosław
M +48 533 599 335
jozefoslaw@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Poznań

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
M +48 666 415 418
T +48 504 267 135
poznan@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Poznań - Jeżyce

ul. Augustyna Szamarzewskiego 31/19
60-551 Poznań
M +48 503 546 505
T +48 508 235 216
poznan20@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Pruszków

ul. Mazurska 44
05-806 Komorów
M +48 510 298 560
pruszkow@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Rzeszów

ul. Rejtana 8
35-959 Rzeszów
M +48 609 532 715
rzeszow@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Siedlce

Ul. Piłsudskiego 18, 1p.
08-110 Siedlce
M +48 514 793 166
siedlce@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Sochaczew

ul. Żeromskiego 35 lok. U7
96-500 Sochaczew
M +48 698 065 900
sochaczew@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Sopot

ul. Leśna 1
81-876 Sopot
M +48 606 644 166
T +48 608 452 453
sopot@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Strzelce Opolskie

Ul. Marka Prawego 24 Ip.
47-100 Strzelce Opolskie 
M +48 731 201 205
T  +48 731 304 301
strzelce@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Szczecin

ul. Małkowskiego 30 lok.1
70-304 Szczecin
M +48 884 823 827
szczecin@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Świebodzin

ul. Parkowa 4
66-200 Świebodzin
M +48 665 744 561
swiebodzin@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Toruń

ul. Jagiellońska 25c/13
87-100 Toruń
M +48 698 692 206
T +48 575 669 560
torun@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Warszawa - Bemowo

ul. Podmiejska 20
01-498 Warszawa
M +48 793 994 981
warszawa30@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Warszawa - Praga Południe

ul. Mińska 23 lok. U3
03-808 Warszawa
M +48 792 856 431
warszawa20@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Warszawa - Praga Północ

ul. Floriańska 6 lok. U2
03-707 Warszawa
M +48 795 453 280
T +48 22 402 61 12
warszawa10@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Warszawa - Wola

ul. Złota 75 lok.7
00-819 Warszawa
M +48 606 644 166
T +48 692 125 255
warszawa@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Warszawa - Żoliborz

ul. Dembińskiego 10
01-644 Warszawa
M +48 730 529 998
warszawa40@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Włocławek

ul. Bracka 3
87-8oo Włocławek
M +48 721 452 609 
wloclawek@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Wólka Kosowska

ul. Marii Świątkiewicz 39
05-552 Mroków
M +48 576 199 777
wolka@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Wrocław

ul. Księcia Witolda 49/15
50-202 Wrocław
M +48 500 155 555
wroclaw@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Września

ul. Koralowa 1
62-300 Września
M +48 504 267 135
T +48 666 415 418
wrzesnia@taxsafe.pl

Biuro Rachunkowe
Zgorzelec

ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec
M +48 500 155 555
zgorzelec@taxsafe.pl

Biuro rachunkowe
Zielona Góra

ul. Św. Jadwigi 1/103
65-047 Zielona Góra
M + 48 535 556 380
zielonagora@taxsafe.pl

    Napisz do Nas!

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 r. Nr 144 poz. 1204).