Kontakt


Obsługujemy klientów z całej Polski, dzięki aplikacji TAX APP przesyłasz

dokumenty za pomocą zdjęcia w telefonie lub skanu do systemu.

 Licencja Ministra Finansów nr 03819

tel:  +48 606 644 166 
tel: +48 22 402 61 12

biuro@taxsafe.pl


Kontakt z oddziałem TAX SAFE  w  Twojej okolicy:

duza-kropka – Oddział

mala-kropka – Autoryzowany Partner


 KONTAKT CENTRALA

81-810 Sopot Al. Niepodległości 827 lok. 1A , tel. +48 608 452 453
Infolinia: +48 608 024 019 mail: biuro@taxsafe.pl


Kontakt oddziały

Biała Podlaska

Ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M +48 664 410 860
T +48 83 342 27 28
F +48 83 342 68 05
biuro@taxsafe.pl

Brodnica

ul. Hallera 8
87-300 Brodnica 
M (+48) 575 669 560
brodnica@taxsafe.pl

Gdańsk

ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk 
M +48 574 748 830
M +48 574 748 831
T +48 58 500 97 73
gdansk@taxsafe.pl

Grudziądz

Al. Parkowa 23 D
86-300 Grudziądz 
M +48 698 692 206
grudziadz@taxsafe.pl

Katowice

Ul. Fabryczna 15
40-611 Katowice
M +48 607 434 464
katowice@taxsafe.pl

Kraków

ul. Kapelanka 26 lok. 1
30-347 Kraków 
M +48 500 119 867
krakow@taxsafe.pl

Ostrów Wielkopolski

Ul. Profesora Kaliny 156
63-400 Ostrów Wielkopolski 
M +48 600 167 808
ostrow@taxsafe.pl

Piaseczno

Ul. Limby 7
05-509 Józefosław
M +48 533 599 335
jozefoslaw@taxsafe.pl

Siedlce

Ul. Armii Krajowej 9 lok 2
08-110 Siedlce
M +48 668 246 678
siedlce@taxsafe.pl

Sopot

Al. Niepodległości 827
81-810 Sopot
M +48 608 024 019
T +48 58 719 08 58
F +48 58 743 62 08
sopot@taxsafe.pl

Warszawa I

ul. Floriańska 6 lok. 02
03-707 Warszawa
M +48 784 622 078
T +48 22 402 61 12
warszawa10@taxsafe.pl

Warszawa II

ul. Mikołaja Kopernika 30 lok. 221
03-336 Warszawa
M +48 792 856 431
warszawa20@taxsafe.pl


 

Kontakt partnerzy

Białystok

Ul. Mickiewicza 15 lok.1
15-213 Białystok
M +48 796 800 989
bialystok10@taxsafe.pl

Biłgoraj

ul. Czerwonego Krzyża 3A
23-400 Biłgoraj
M (+48) 504 792 522
bilgoraj10@taxsafe.pl

Dębno

ul. Wolności 4
74-400 Dębno 
M + 48 570 860 007
T  + 48  570 860 008
debno10@taxsafe.pl 

Głogów

ul. Głowackiego 29
67-200 Głogów
M + 48 509 651 099
glogow10@taxsafe.pl

Inowrocław

Cieślin 41
88-100 Inowrocław 
M +48 882 468 596
inowroclaw@taxsafe.pl 

Konin

Ul. Fryderyka Chopina 19
62-510 Konin
M +48 601 256 111
konin10@taxsafe.pl

Mysłowice

Ul. Wojska Polskiego 3 lok. 123
41-400 Mysłowice
M +48 500 806 116
myslowice@taxsafe.pl