Współpraca - Biuro rachunkowe online TAX SAFE

Prowadzisz małe biuro rachunkowe?

Konkurencja na lokalnym rynku jest zbyt duża? Chciałbyś się czymś wyróżnić? Rozszerzyć swój wachlarz usług o dodatkowe produkty m.in. usługi finansowe, ubezpieczenia czy inwestycje w nieruchomości? 

Pracujesz na etacie – ale nie jesteś pewny czy sobie poradzisz samodzielnie z biurem rachunkowym, w TAX SAFE zapewniamy wsparcie księgowe, aktualne programy księgowe, klientów na księgowość jak również wsparcie informatyczne oraz archiwizację dokumentów klienta do 10 lat. 

Wybór jest prosty- współpraca z TAX SAFE.

TAX SAFE reprezentuje kompleksowość usług dla Klienta biznesowego, którego kierujemy począwszy od założenia firmy poprzez wybór odpowiedniej formy opodatkowania, siedziby jak również założenie konta w banku aż po finansowanie bieżących potrzeb poprzez leasing i kredyt. 

Przedstawiamy Państwu 3 modele współpracy z nami. System franczyzowy to gotowy pomysł na biznes, którego brakuje niekiedy przedsiębiorcom, sprawdzone i dobrze prosperujące na rynku know-how.  Zachęcamy do zapoznania się z modelami współpracy. Jeśli materiały na stronie nie są zbyt wystarczające i masz do nas pytanie, skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, czy umówimy się na niezobowiązujące spotkanie informacyjne.

Gwarantujemy:

Dostępy do aplikacji systemowych, programów księgowych, stałą pomoc doradców podatkowych oraz analityków finansowych.

Przydział klientów na księgowość pod kątem lokalizacji i umiejętności. 

Sieć szkoleń z zakresu standardu obsługi Klienta w TAX SAFE, szkolenia produktowe oraz systemowe oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

Modele współpracy:

Franczyza TAX SAFE

Autoryzowany Partner

Partner TAX SAFE

 

Zapraszamy do współpracy –  TAX SAFE!