Doradztwo finansowe Warszawa - TAX SAFE

Powierzając TAX SAFE swoją firmę, wiesz że to dobry krok, krok w stronę rozwoju Twojego biznesu.

Zapewniamy doradztwo prawne, biznesowe, podatkowe oraz inwestycyjne. Zespół doradców TAX SAFE chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Doradzamy nie tylko nowicjuszom w prowadzeniu działalności, jak i jej zakładaniu, ale także spółkom z wieloletnim stażem, które chciałyby zwiększyć swoją konkurencyjność w branży poprzez finansowanie nowoczesnych technologii ze środków dostępnych z Unii Europejskiej czy też rozpoczęcie nowych inwestycji.

Oferowane przez nas doradztwo finansowe to kompleksowe wsparcie zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Specjaliści dokładnie przeanalizują sytuację klienta oraz jego potrzeby i oczekiwania, a następnie przedstawią wszystkie możliwe rozwiązania ze wskazaniem na najkorzystniejsze w danej sytuacji. Na pierwszym miejscu stawiamy bowiem interes klienta.

Usługa doradztwa finansowego ma na celu oszczędność czasu klienta oraz minimalizację poniesionych przez niego kosztów. Dzięki wsparciu specjalistów TAX SAFE można uniknąć błędnych bądź ryzykownych decyzji oraz praktykowania niekorzystnych działań wynikających między innymi z nieznajomości aktualnych przepisów prawa, sytuacji na rynku czy też giełdzie.

Doradztwo finansowe obejmuje konsultacje oraz porady. Mając na uwadze odmienny charakter każdej sprawy, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując jego sytuację oraz oczekiwania. Pomagamy klientom również w zebraniu, a także sporządzeniu odpowiednich dokumentów, a także w przekazaniu ich stosownym organom (np. podatkowym). Wyjaśniamy również wątpliwości klientów w zakresie spraw związanych z założeniem, bieżącym funkcjonowaniem, jak i zakończeniem działalności gospodarczej.

Zakres doradztwa:

  • Prawne – obejmuje przede wszystkim pomoc przy formalnościach związanych z zakładaniem działalności gospodarczej, a także z bieżącym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa (prawo pracy, umowy handlowe, umowy cywilno-prawne, przekształcanie spółek, itp.).
  • Biznesowe – dedykowane jest przedsiębiorcom, którym zależy na rozwoju firmy. Pomagamy również przy restrukturyzacji, pozyskaniu dodatkowych środków finansowych, zwiększeniu przewagi konkurencyjnej i nie tylko.
  • Podatkowe – pomagamy klientom przy wyborze najbardziej optymalnej formy opodatkowania, a także przy sporządzaniu rozliczeń oraz dokonywaniu zgłoszeń do Urzędu Skarbowego. Odpowiadamy na wszelkie pytania klientów związane z prawem podatkowym.
  • Finansowe – wspieramy klientów podczas wyboru, jak i realizacji celów inwestycyjnych. Dokonujemy rzetelnej analizy sytuacji klienta, jak i sytuacji na rynku, by móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania finansowe pod kątem leasingu, kredytu, faktoringu czy pożyczek leasingowych w celu dokonania inwestycji (zarówno w nieruchomości, maszyny i urządzenia, samochody).

Umów się na spotkanie w dogodnym terminie: