Biuro Rachunkowe Leszno - Księgowość

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
leszno baner oddzialy 770x450 1

TAX SAFE Biuro rachunkowe Leszno i okolice

Jeżeli prowadzisz swoją działalność gospodarczą w Lesznie, biuro rachunkowe TAX SAFE stanowi doskonałe miejsce do kompleksowej obsługi księgowej Twojej firmy. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie rachunkowości, a nasz oddział w Lesznie oferuje usługi księgowe dla mikroprzedsiębiorstw, małych firm oraz dużych przedsiębiorców. Zajmujemy się pełnym zakresem obszarów, począwszy od początkowego etapu zakładania firmy (JDG lub zakładanie spółki z o.o.). Oferujemy również fachową pomoc w doborze optymalnej formy opodatkowania i rodzaju działalności. Następnie przejmujemy pełną odpowiedzialność za prowadzenie księgowości Twojej firmy w Lesznie, zapewniając kompleksowe i rzetelne wsparcie.

Księgowy Leszno - Biuro rachunkowe - Księgowość w Lesznie - Biuro księgowe
Księgowy Leszno – Biuro rachunkowe – Księgowość w Lesznie

Rozumiemy doskonale, że wielu przedsiębiorców poszukuje wysokiej jakości usług księgowych w Lesznie. W samym mieście działa blisko 9 000 firm, co stanowi 2 proc. podmiotów gospodarczych w Wielkopolsce. Większość przedsiębiorstw to jednoosobowe działalności gospodarcze. Przeważająca liczba, czyli ponad 95 % przedsiębiorstw, to mikroprzedsiębiorstwa, zatrudniające do dziewięciu pracowników. Dla nich idealnym rozwiązaniem jest mała księgowość w Lesznie. Biuro rachunkowe TAX SAFE w Lesznie specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wybranych spółek (kapitałowych, komandytowych, komandytowo-akcyjnych) oraz większych podmiotów gospodarczych, których roczne przychody przekraczają 2 miliony euro.

Rozliczanie PIT, CIT, ZUS, uproszczona i pełna księgowość w Lesznie

W naszym biurze w Lesznie nasi doświadczeni księgowi są gotowi do udzielenia pomocy wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od wielkości ich działalności. Nasza klientela obejmuje podmioty gospodarcze z sektora małych, średnich i dużych firm. Jesteśmy pewni, że nasi najlepsi księgowi w mieście z przyjemnością wesprą Państwa w prowadzeniu biznesu.

Dla małych firm o rocznych przychodach nie przekraczających 2 milionów euro, zalecamy rozważenie korzyści wynikających z uproszczonej księgowości w Lesznie. Warto jednak pamiętać, że również obsługujemy spółki. Nasze wsparcie kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż, niezależnie od profilu prowadzonej działalności. W wyborze odpowiedniego pakietu usług księgowych w Lesznie i okolicach chętnie pomaga nasz kalkulator kosztów.

Księgowa i księgowy Leszno z TAX SAFE – profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście

Nasza firma świadczy usługi na wielu płaszczyznach, a księgowość to jedynie jeden z obszarów naszej działalności. Oferujemy kompleksowe wsparcie, obejmujące między innymi –

  1. Doradztwo podatkowe – Pomagamy w wyborze optymalnej formy opodatkowania, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta.
  2. Pomoc w zakładaniu firm – Specjalizujemy się w zakładaniu jednoosobowych działalności gospodarczych (JDG) oraz spółek, a także udzielamy porad dotyczących np. zakładania spółki cywilnej.
  3. Restrukturyzacja – Prowadzimy postępowania restrukturyzacyjne, wspierając klientów w procesach przekształceń czy modernizacji struktury organizacyjnej.
  4. Doradztwo optymalizacyjne – Zapewniamy profesjonalne doradztwo w obszarze optymalizacji zarówno podatkowej, jak i kosztowej, pomagając efektywnie zarządzać finansami przedsiębiorstwa.
  5. Wsparcie finansowe – Udzielamy pomocy w kwestiach finansowania, obejmując zakres od kredytów i leasingu po faktoring, wspierając klientów w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych.
Księgowa Leszno - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe w Lesznie
Księgowa Leszno – Doradztwo Podatkowe w Lesznie

Naszym celem jest kompleksowe wsparcie klientów na różnych etapach rozwoju ich przedsiębiorstw, świadcząc usługi dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i celów biznesowych.

TAX SAFE Biuro rachunkowe w Lesznie – online i stacjonarnie

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z naszych usług księgowych i nawiązać współpracę z naszym biurem rachunkowym w Lesznie, możemy zapewnić pełne wsparcie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych księgowych. Ponadto, korzystamy z najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku. Nasz oddział w Lesznie wykorzystuje aplikacje do księgowości, uznawane za najlepsze w branży, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jednocześnie udostępniamy Państwu narzędzia i aplikacje do zarządzania swoim kontem. Dzięki temu oferujemy księgowość online (mała i pełna księgowość online, biuro księgowe online). Leszno nie mają drugiego takiego biura księgowego. Elektronicznie możliwe jest przesyłanie i księgowanie dokumentów podatkowych. Z poziomu systemu internetowego możecie Państwo również wystawiać faktury, śledzić wyniki finansowe firmy oraz pozyskiwać dane dotyczące wysokości podatku dochodowego i VAT.

Biuro rachunkowe Leszno – rzetelne usługi księgowe

Oczywiście oddział w Lesznie biura rachunkowego TAX SAFE ma również swoją siedzibę stacjonarną. Nasze biuro znajdziecie Państwo przy Plac Metziga 26, 64-100 Leszno. Pracujemy w każdy roboczy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00. Szybszą drogą kontaktu jest adres e-mail (leszno@taxsafe.pl) lub telefon (+48 796 107 786, +48 601 395 347). Zapraszamy do współpracy z TAX SAFE!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Zielona Góra, Biuro Rachunkowe Poznań, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków i Biuro Rachunkowe Opole służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Leszno

Plac Metziga 26
64-100 Leszno
M +48 796 107 786,
T +48 601 395 347
leszno@taxsafe.pl