Biuro rachunkowe Siedlce - wraz z doradztwem podatkowym

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Siedlce

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Siedlce i okolice

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą w mieście, jakim są Siedlce, biuro rachunkowe TAX SAFE to miejsce, gdzie możemy zająć się księgowością firmy. Jesteśmy biurem rachunkowym o wielkim doświadczeniu. Nasz oddział w Siedlcach usługi księgowe prowadzi na rzecz mikro, małych oraz dużych przedsiębiorców. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Jeżeli jest to konieczne, pomożemy przy zakładaniu firmy (JDG lub zakładanie spółki z o.o.) podpowiemy też w obszarze optymalnej formy opodatkowania oraz rodzaju działalności, a później poprowadzimy księgowość firmy w Siedlcach.

Księgowy Siedlce - Biuro rachunkowe - Księgowość - Biuro księgowe

Doskonale rozumiemy, że wielu przedsiębiorców oczekuje wysokiej jakości księgowości w Siedlcach. W całym mieście funkcjonuje blisko 10 000 podmiotów gospodarczych, z czego większość to jednoosobowe działalności gospodarcze. Ponad 8000 działalności to mikroprzedsiębiorstwa, które zatrudniają do dziewięciu zatrudnionych. W ich przypadku wystarczająca będzie mała księgowość w Siedlcach. Pełną księgowość Biuro rachunkowe TAX SAFE w Siedlcach prowadzi na rzecz wybranych spółek (kapitałowe, komandytowe, komandytowo-akcyjne) i większych podmiotów gospodarczych z rocznymi przychodami na poziomie powyżej 2 mln euro.

Rozliczanie PIT, CIT, ZUS, uproszczona i pełna księgowość w Siedlcach

W oddziale w Siedlcach nasi księgowi oferują pomoc wszystkim przedsiębiorcom. Pośród swoich Klientów mamy podmioty gospodarcze z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Jesteśmy przekonani, że najlepsi księgowi w mieście pomogą w prowadzeniu również Państwa biznesu.

Jeżeli to mała firma, a jej przychody roczne nie przekraczają 2 milionów euro, optymalnym wyborem może być uproszczona księgowość w Siedlcach. Proszę jednak pamiętać, że obsługujemy również spółki. Wsparcia udzielamy przedsiębiorstwom z różnych branż bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej. W wyborze odpowiedniego pakietu usług księgowych w Siedlcach pomoże Państwu nasz kalkulator kosztów.

Księgowa i księgowy Siedlce z TAX SAFE – profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście

W naszym oddziale w Siedlcach programy do księgowości, w połączeniu z dużym doświadczeniem i wiedzą z obszaru rachunkowości, pozwalają nam świadczyć usługi na rzecz każdego lokalnego przedsiębiorcy. Jednak w Biurze rachunkowym TAX SAFE w Siedlcach księgowość to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Oferujemy m.in.:

Księgowa Siedlce - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

  • doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania,
  • pomoc w zakładaniu JDG i spółek (doradzimy na przykład jak założyć spółkę cywilną),
  • prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych,
  • doradztwo w obszarze optymalizacji podatkowej i kosztowej,
  • wsparcie w obszarze finansowania (m.in. kredyt, leasing, faktoring).

TAX SAFE Biuro rachunkowe w Siedlcach – online i stacjonarnie

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na nasze usługi księgowe i współpracę z oddziałem biura rachunkowego w Siedlcach, ze swojej strony możemy zagwarantować specjalistyczne wsparcie doświadczonych i wybitnych księgowych. Korzystamy również z najlepszego oprogramowania. Nasz oddział w mieście, jakim są Siedlce, programy do księgowości ma najlepsze w branży. To nowoczesne aplikacje do świadczenia usług księgowych.

Jednocześnie udostępniamy Państwu narzędzia i aplikacje do zarządzania swoim kontem. Dzięki temu oferujemy księgowość online (mała i pełna księgowość online, biuro księgowe online). Siedlce nie mają drugiego takiego biura księgowego. Elektronicznie możliwe jest przesyłanie i księgowanie dokumentów podatkowych. Z poziomu systemu internetowego możecie Państwo również wystawiać faktury, śledzić wyniki finansowe firmy oraz pozyskiwać dane dotyczące wysokości podatku dochodowego i VAT.

Biuro rachunkowe Siedlce – rzetelne usługi księgowe

Oczywiście oddział w Siedlcach biura rachunkowego TAX SAFE ma również swoją siedzibę stacjonarną. Nasze biuro znajdziecie Państwo przy ulicy Piłsudskiego 18 (1. piętro). Pracujemy w każdy roboczy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00. Szybszą drogą kontaktu jest adres e-mail (siedlce@taxsafe.pl) lub telefon (+48 514 793 166). Zapraszamy do współpracy z TAX SAFE!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Brodnica, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków i Biuro Rachunkowe Opole służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Siedlce

ul. Piłsudskiego 18, 1p.
08-110 Siedlce
tel.: +48 514 793 166
siedlce@taxsafe.pl