Biuro rachunkowe Katowice - Usługi Księgowe - z aplikacją online

od 0
Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
Biuro Rachunkowe Katowice

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Katowice i okolice

Jako biuro rachunkowe TAX SAFE, Katowice to jeden z tych obszarów, gdzie mamy najwięcej pracy, uwzględniając wszystkie oddziały w całej Polsce. Miasto Katowice to bowiem nie tylko ośrodek przemysłu wydobywczego i ciężkiego. Jest to jeden z największych ośrodków gospodarczych w Polsce, a lokalna gospodarka opiera się na sektorze usług i jest to ważny ośrodek handlowo-usługowy (m.in. handel hurtowy, detaliczny, obsługa nieruchomości i firm, nauka i edukacja, usługi medyczne, pośrednictwo finansowe).

Księgowy, księgowa Katowice – najlepsza pomoc dla firm

Prowadzenie księgowości wiąże się ze skrupulatnym zbieraniem niezbędnej dokumentacji, a następnie rozliczaniem podatkowym w terminie. Dla przedsiębiorcy jest to bardzo duże obciążenie. Czas, który spędza na prowadzeniu rachunkowości, mógłby poświęcić na rozwijanie firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Samodzielne prowadzenie rachunków wymaga też bardzo dużej wiedzy i bycia na bieżąco, ponieważ prawo podatkowe nieustannie się zmienia. Z tego powodu lepiej powierzyć prowadzenie rachunkowości specjalistom, którzy dopilnują formalności i doradzą w kwestii prawa podatkowego.

Księgowość online i stacjonarna w oddziale z TAX SAFE

Jako że jesteśmy po to, żeby usprawnić i ułatwić życie lokalnym przedsiębiorcom, swoje usługi księgowe w Katowicach świadczymy na rzecz wszystkich zainteresowanych podmiotów, np.:

Księgowa Katowice - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

 • mała księgowość w Katowicach na rzecz jednoosobowych działalności gospodarczych;
 • uproszczona księgowość w Katowicach na rzecz podmiotów (również wybranych spółek) o przychodach do 2 mln euro rocznie;
 • pełna księgowość w Katowicach na rzecz spółek akcyjnych, sp. z o.o., komandytowych i komandytowo-akcyjnych oraz firm z przychodem ponad 2 mln euro rocznie.

Usługi księgowe Katowice

Jednak mała i pełna księgowość w Katowicach, jest tylko częścią oferty naszego biura rachunkowego. Katowice i lokalni przedsiębiorcy mogą liczyć na naszą pomoc również w innych obszarach prowadzenia biznesu, np.:

 • pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej;
 • pomoc w zakładaniu spółki (np. spółka cywilna, spółka z o.o., spółka prawa handlowego);
 • wybór optymalnej formy prowadzenia działalności;
 • wsparcie w obszarze restrukturyzacji firmy;
 • optymalizacja kosztów i optymalizacja podatkowa;
 • pomoc w obszarze finansowania (kredyt, leasing, faktoring);
 • doradztwo prawne i finansowe;
 • wsparcie w ubieganiu się o dotacje unijne;
 • oferta wirtualnego biura.

Katowickie biuro rachunkowe TAX SAFE – oddział stacjonarny i usługi księgowe online

Księgowy Katowice - Biuro rachunkowe - Księgowość w Katowicach

Jak w każdym innym, również w oddziale w Katowicach wdrożyliśmy najlepsze programy do księgowości. Dzięki temu nasi pracownicy usługi księgowe dla podmiotów z Katowic mogą świadczyć jeszcze szybciej, co pomaga nam obsługiwać coraz większą liczbę zadowolonych klientów, oczywiście bez ryzyka spadku jakości usług. Cały proces doradztwa i obsługi księgowej firm z Katowic może odbywać się zdalnie. Korzystamy z nowoczesnych środków komunikacji, a swoim klientom udostępniliśmy intuicyjną i zaawansowaną aplikację mobilną i księgowość online.

Usługi księgowe Katowice to możliwie uproszczony proces dostarczania dokumentów np.: poprzez aplikację online zabezpieczoną certyfikatem SSL. Nie trzeba jechać do biura i osobiście dostarczać faktur i pozostałej dokumentacji. Taka forma prowadzenia księgowości jest dużą oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Zdalny dostęp do informacji o finansach firmy umożliwia podejmowanie trafnych decyzji i zapewnia kontrolę nad wynikami finansowymi.

W ten sposób nasi klienci mogą zaoszczędzić wiele czasu i przeznaczyć go na rozwój swoich biznesów. Oczywiście zainteresowanych zapraszamy też do siedziby naszego biura rachunkowego w Katowicach (ul. Fabryczna 15). Alternatywne i szybkie formy kontaktu to telefon (+48 884 834 832) i e-mail (katowice@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Poznań, Biuro Rachunkowe Zielona Góra czy Biuro Rachunkowe Gdańsk i Biuro Rachunkowe Rzeszów służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Katowice

Ul. Fabryczna 15
40-611 Katowice
M +48 884 834 832
katowice@taxsafe.pl