Biuro rachunkowe Kraków - aplikacja Saldeo online w prezencie

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Kraków

TAX SAFE Biuro rachunkowe Kraków i okolice

Ciągłe zmiany w prawie podatkowym sprawiają, że większość przedsiębiorców nie radzi sobie z prowadzeniem księgowości. Podobne problemy napotykają osoby prowadzące działalność w dużych i małych miastach, a my jesteśmy po to, żeby pomóc takim podmiotom. Jako że jednym z największych miast w Polsce jest Kraków, biuro rachunkowe TAX SAFE również tutaj ma swój oddział. Jeżeli miejscem prowadzenia Państwa biznesu jest Kraków, księgowość z TAX SAFE będzie strzałem w dziesiątkę. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Księgowy Kraków - Księgowość - Biuro Rachunkowe Kraków - Doradztwo Podatkowe

Usługi księgowe w Krakowie z TAX SAFE

Według różnych zestawień i rankingów Kraków to jedno z przyjaźniejszych miast w Polsce dla prowadzenia biznesu. Potwierdzają to liczby, ponieważ według rejestrów CEIDG, REGON i KRS w dawnej stolicy Polski jest zarejestrowanych blisko 140 000 podmiotów gospodarczych. Bardzo nas cieszy, że możemy pomóc części przedsiębiorców w prowadzeniu swoich biznesów. W mieście, jakim jest Kraków, usługi księgowe TAX SAFE świadczymy na naprawdę szeroką skalę i z każdym miesiącem mamy coraz więcej zadowolonych Klientów.

Księgowość w Krakowie z TAX SAFE – usługi księgowe na miarę potrzeb każdego przedsiębiorcy

Jako doświadczone biuro rachunkowe nasz oddział w Krakowie jest otwarty dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje wsparcia w obszarze księgowości. Kraków to miasto, gdzie nie brakuje wielkich, międzynarodowych korporacji, ale również jednoosobowych działalności gospodarczych, chociażby w obszarze usług turystycznych. Dlatego usługi księgowe TAX SAFE w Krakowie obejmują prowadzenie małej, uproszczonej księgowości oraz księgowości pełnej, tj.:

Księgowa Kraków - Księgowość Kraków - Biuro księgowe

  • Mała księgowość w Krakowie – usługi świadczone na rzecz ryczałtowców, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych, jawnych i partnerskich, jeżeli ich właścicielami są osoby fizyczne, a roczny przychód nie przekracza 2 milionów euro. Uproszczona księgowość w Krakowie to również wiele usług dodatkowych, na jakie mogą liczyć nasi Klienci (m.in. prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków, kilometrówki, dokumenty VAT JPK, obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje PEFRON, przygotowywanie umów, porady księgowe).
  • Pełna księgowość w Krakowie – dla spółek kapitałowych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych. Oprócz tego nasze biuro rachunkowe pełną księgowość w Krakowie prowadzi dla osób fizycznych i pozostałych spółek, jeżeli roczny limit ich przychodów przekroczy 2 miliony euro. Również w tym obszarze nasz oddział w Krakowie realizuje dodatkowe usługi księgowe (m.in. Polityka Cen Transferowych, Polityka Rachunkowości, roczne sprawozdanie finansowe, analiza zmian w dokumentach, dokumenty do zmiany danych w KRS, dokumentacja do US I KRS, projekty uchwał, sporządzanie protokołów).

TAX SAFE Biuro rachunkowe w Krakowie – online i stacjonarnie

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszym oddziałem biura rachunkowego w Krakowie, możecie liczyć na specjalistyczną pomoc księgową od pierwszego dnia wzorowej współpracy.  Do obsługi i kontaktu z naszymi Klientami z Krakowa wykorzystujemy innowacyjne programy do księgowości. To specjalnie stworzone aplikacje, które pozwalają na szybkie przesyłanie i księgowanie dokumentów podatkowych.

Dzięki temu prowadzimy w Krakowie księgowość online. Każdy przedsiębiorca z Krakowa, który chce nam zlecić usługi księgowe, z biurem rachunkowym TAX SAFE może kontaktować się za pośrednictwem nowoczesnych środków komunikacji. Na naszych stronach znajdą również Państwo profesjonalny kalkulator kosztów, który pomaga na bieżąco sprawdzić ile będą kosztowały nasze usługi w zależności od rodzaju rozliczenia oraz ilości składanych dokumentów, czy liczby zatrudnionych pracowników.

Oczywiście jesteśmy otwarci też na przedsiębiorców z Krakowa, którzy chcą z nami skontaktować się w tradycyjny sposób. Zapraszamy do oddziału biura rachunkowego TAX SAFE w Krakowie, które mieści się przy ulicy Kapelanka 26/1. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 17:00. Alternatywą jest kontakt przez e-mail (krakow@taxsafe.pl) lub telefon (+48 500 119 867). Zapraszamy do współpracy z TAX SAFE!

Biuro Rachunkowe Kraków – obsługujemy pełną księgowość oraz KPiR, rozliczanie PIT, CIT, ZUS

Oferujemy pomoc podmiotom gospodarczym z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Proponujemy wsparcie przedsiębiorstwom z różnych branż bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej.

W ramach outsourcingu prowadzimy dla nich pełną bądź uproszczoną księgowość – w zależności od możliwości, jakie w tym zakresie posiada dane przedsiębiorstwo. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, zapewniając wsparcie nowoczesnymi technologiami przy wykorzystaniu rozwiązań online. Dzięki funkcjonowaniu w obrębie środowiska internetowego możemy zapewnić wsparcie każdej firmie – bez względu na jej lokalizację. Jeżeli jednak preferują Państwo osobisty kontakt, to proponujemy skontaktowanie się z jednym z punktów TAX SAFE. Zapraszamy między innymi do naszego biura rachunkowego w Krakowie.

Dostosowujemy się do nowych potrzeb naszych Klientów – najlepsza księgowa i księgowy w Krakowie

Potrzebują Państwo stałego dostępu do dokumentów firmowych? Od biura rachunkowego oczekują Państwo bieżących informacji o podatkach? Idąc z duchem czasu nasza firma zaproponowała ofertę z aplikacją online. Po nawiązaniu z nami współpracy nasi Klienci otrzymują dane do logowania, pozwalające wykorzystać pełny potencjał aplikacji. Ponadto w panelu wprowadzona została możliwość wystawiania faktur, a także śledzenia na bieżąco wyników finansowych przedsiębiorstwa. System pozwala także uzyskać dane dotyczące wysokości podatku dochodowego oraz VAT. Dla zapewnienia komfortu naszym Klientom gwarantujemy pomoc księgowej w siedzibie naszego biura rachunkowego w Krakowie. Zapewniamy przy tym, że wszystkie kontrole Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie.

Czemu warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Zapewniamy pomoc w prowadzeniu i uzgadnianiu rozrachunków, jak i wspieramy naszych Klientów w rozliczaniu samochodów. Zajmujemy się także kompleksową obsługą kadrowo-płacową, proponując również sporządzanie deklaracji PFRON. Doradzamy w kwestiach podatkowych oferując usługi optymalizacji podatkowej i kosztowej. Szczegółowo zakres naszych usług uzgadniamy z Klientem przed nawiązaniem współpracy. Jesteśmy też skłonni w trakcie kooperacji do poszerzenia zakresu naszych obowiązków. Zapraszamy!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Kielce, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Zielona Góra oraz Biuro Rachunkowe Gdańsk służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Kraków

ul. Kapelanka 26 lok. 1
30-347 Kraków
M +48 500 119 867
krakow@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

  1. pomoc w wyborze rodzaju działalności;
  2. pomoc w wyborze formy opodatkowania;
  3. założenie firmy;
  4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro Kraków, Warszawa i inne;
  5. finansowanie na start.

Biuro Rachunkowe Kraków

Biuro Rachunkowe Kraków

Sprawdź również ofertę finansowania

Oferty finansowania