Biuro Rachunkowe Kraków – obsługujemy pełną księgowość oraz KPiR, rozliczanie PIT, CIT, ZUS

Oferujemy pomoc podmiotom gospodarczym z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Proponujemy wsparcie przedsiębiorstwom z różnych branż bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej.

W ramach outsourcingu prowadzimy dla nich pełną bądź uproszczoną księgowość – w zależności od możliwości, jakie w tym zakresie posiada dane przedsiębiorstwo. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, zapewniając wsparcie nowoczesnymi technologiami przy wykorzystaniu rozwiązań online. Dzięki funkcjonowaniu w obrębie środowiska internetowego możemy zapewnić wsparcie każdej firmie – bez względu na jej lokalizację. Jeżeli jednak preferują Państwo osobisty kontakt, to proponujemy skontaktowanie się z jednym z punktów TAX SAFE. Zapraszamy między innymi do naszego biura rachunkowego w Krakowie.

Dostosowujemy się do nowych potrzeb naszych Klientów

Potrzebują Państwo stałego dostępu do dokumentów firmowych? Od biura rachunkowego oczekują Państwo bieżących informacji o podatkach? Idąc z duchem czasu nasza firma zaproponowała ofertę z aplikacją online. Po nawiązaniu z nami współpracy nasi Klienci otrzymują dane do logowania, pozwalające wykorzystać pełny potencjał aplikacji. Ponadto w panelu wprowadzona została możliwość wystawiania faktur, a także śledzenia na bieżąco wyników finansowych przedsiębiorstwa. System pozwala także uzyskać dane dotyczące wysokości podatku dochodowego oraz VAT. Dla zapewnienia komfortu naszym Klientom gwarantujemy pomoc księgowej w siedzibie naszego biura rachunkowego w Krakowie. Zapewniamy przy tym, że wszystkie kontrole Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie.

Czemu warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Zapewniamy pomoc w prowadzeniu i uzgadnianiu rozrachunków, jak i wspieramy naszych Klientów w rozliczaniu samochodów. Zajmujemy się także kompleksową obsługą kadrowo-płacową, proponując również sporządzanie deklaracji PFRON. Szczegółowo zakres naszych usług uzgadniamy z Klientem przed nawiązaniem współpracy. Jesteśmy też skłonni w trakcie kooperacji do poszerzenia zakresu naszych obowiązków.

 

Zapraszamy – Biuro Rachunkowe Kraków

ul. Kapelanka 26 lok. 1
30-347 Kraków
M +48 500 119 867
krakow@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

  1. pomoc w wyborze rodzaju działalności
  2. pomoc w wyborze formy opodatkowania
  3. założenie firmy
  4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro
  5. finansowanie na start

Biuro Rachunkowe Kraków

Biuro Rachunkowe Sopot

Sprawdź również ofertę finansowania

Księgowość sopot