Biuro rachunkowe Kalisz - Usługi księgowe, Księgowość

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Kalisz

TAX SAFE Biuro rachunkowe Kalisz i okolice

Nasze biuro rachunkowe w Kaliszu swoją siedzibę ma przy ul. Robotniczej 32-40. Misją naszego biura jest wspomaganie lokalnych przedsiębiorców w prowadzeniu swojego biznesu. W miejscowości Kalisz księgowość prowadzimy na rzecz bardzo licznych przedsiębiorstw lokalnych, ale także firm z okolic. W drugim co do wielkości ośrodku województwa wielkopolskiego zarejestrowanych jest wiele prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Warto wiedzieć również, że w roku 2022 sześć firmy z Kalisza znalazły się na liście publikowanej przez “Forbes”, która zawiera spis tak zwanych Diamentów, czyli firm, które na przestrzeni 3 lat poprzedzających publikację listy, osiągnęły najszybsze wzrosty na rynku.

Posiadając taką wiedzę jesteśmy przekonani, że lokalne firmy mając dobry przykład i dobre towarzystwo, są w stanie dążyć do zrównoważonego rozwoju. My ze swojej strony chętnie pomożemy w tych dążeniach oferując profesjonalne usługi księgowe oraz usługi z zakresu doradztwa i optymalizacji podatkowej.

Pełna i uproszczona księgowość w Kaliszu z TAX SAFE

Biuro Rachunkowe Kalisz - Księgowa Kalisz

Nie jest przypadkiem, że sześć wybitnie rozwijających się firm znajduje się w powiecie kaliskim. To rezultat ciężkiej pracy ich właścicieli, którzy wypracowali doskonałe struktury i zatrudnili solidnych pracowników. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wspierać rozwój lokalnych przedsiębiorstw poprzez świadczenie wysokiej jakości usług księgowych w Kaliszu.

Jako że nie ma u nas równych i równiejszych, także w Kaliszu nasze biuro rachunkowe pełną księgowość oraz księgowość uproszczoną prowadzi na rzecz wszystkich przedsiębiorstw bez wyjątku. Usługi księgowe w Kaliszu realizujemy na rzecz:

  • podmiotów z rocznymi przychodami do 2 mln euro m.in. JDG, spółki partnerskie, spółki jawne, spółki cywilne osób fizycznych – mała księgowość w Kaliszu (księgowość uproszczona);
  • podmiotów z rocznymi przychodami powyżej 2 mln euro m.in. spółki akcyjne, spółki z o.o., komandytowe, komandytowo-akcyjne – pełna księgowość w Kaliszu.

Każdorazowo są to usługi realizowane przez profesjonalnych księgowych i doradców. Doświadczeni specjaliści o ogromnej wiedzy podczas swojej pracy w oddziale w Kaliszu wykorzystują najlepsze programy do księgowości.

Usługi księgowe biura rachunkowego – Księgowy i księgowa Kalisz

Księgowość Kalisz - Księgowy Kalisz

TaxSafe odział w Kaliszu to doradcy, księgowi i prawnicy, którzy pomagają zakładać jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki, doradzają w aspekcie podatków i kosztów, wspierają w procesie restrukturyzacji firmy oraz najlepszej formy finansowania (np. leasing, kredyt, faktoring) i ubezpieczeń.

Proponujemy również wszelkie rozwiązania związane z księgowością online. Nasza propozycja obejmuje uproszczony proces dostarczania dokumentów np.: poprzez aplikację zabezpieczoną certyfikatem SSL. U nas nie trzeba jechać do biura księgowej i osobiście dostarczać faktur oraz pozostałej dokumentacji przedsiębiorstwa. Warto podkreślić, ze taka forma prowadzenia księgowości jest dużą oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Zdalny dostęp do informacji o finansach firmy umożliwia podejmowanie konkretnych i rzetelnych decyzji dotyczących rozwiju i inwestycji. Zapewnia to kontrolę nad wynikami finansowymi przedsiębiorstwa.

TAX SAFE w Kaliszu – biuro rachunkowe online i oddział stacjonarny

Prowadzenie księgowości wiąże się ze skrupulatnym zbieraniem dokumentacji finansowej (faktury, dokumenty księgowe, dokumenty magazynowe, WZ, potwierdzenia przelewów i potwierdzenia otrzymania gotówki), a następnie rozliczaniem podatkowym w terminie ustalonym przez Urząd Skarbowy. Dla przedsiębiorców jest to zawsze duże obciążenie. Czas, który spędzają na prowadzeniu rachunkowości, mogliby poświęcić na rozwijanie swojej firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie biznesu.

Samodzielne prowadzenie rachunkowości wymaga też bardzo dużej wiedzy, ponieważ jak wiemy, prawo podatkowe nieustannie się zmienia. Z tego powodu lepiej powierzyć prowadzenie swoich spraw księgowych profesjonalistom, którzy dopilnują formalności i doradzą w kwestii prawa podatkowego.

Jako doświadczony podmiot w branży świadczymy w Kaliszu usługi księgowe online oraz przyjmujemy interesantów w naszym oddziale zlokalizowanym przy ulicy ul. Robotniczej 32-40 lok 27. Dzięki temu możemy pomóc jeszcze szerszej grupie przedsiębiorców, którzy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Zapraszamy do naszego oddziału, na stronę internetową oraz kontaktu telefonicznego ((+48) 501 013 504) i przez pocztę e-mail (kalisz20@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Kielce, Biuro Rachunkowe Poznań, Biuro Rachunkowe Katowice, Biuro Rachunkowe Lublin czy Biuro Rachunkowe Siedlce, Biuro Rachunkowe Zgorzelec i Biuro Rachunkowe Kraków służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Kalisz

ul. Robotnicza 32-40 lok.27
62-800 Kalisz
M +48 501 013 504
kalisz20@taxsafe.pl