Biuro Rachunkowe Lublin - Księgowość doradztwem podatkowym

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Lublin

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Lublin i okolice

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą w mieście, jakim jest Lublin, biuro rachunkowe TAX SAFE służy pomocą. Jesteśmy zespołem doświadczonych księgowych, którzy z powodzeniem zajmą się księgowością Państwa firmy. Jesteśmy otwarci na wszystkich przedsiębiorców w Lublinie i jego okolicach. Dlatego w mieście Lublin usługi księgowe świadczymy na rzecz mikroprzedsiębiorców, małych i średnich firm, ale także większych podmiotów gospodarczych. Zawsze pracujemy tak samo ambitnie i skutecznie, aby możliwie jak najbardziej odciążyć naszych Klientów, którzy mogą zająć się prowadzeniem swoich biznesów. Teraz usługi księgowe w Lublinie możemy świadczyć też na rzecz Państwa firmy.

Księgowa Lublin - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Przede wszystkim w mieście, jakim jest Lublin, księgowość prowadzimy na rzecz mniejszych podmiotów gospodarczych. Wynika to jednak ze struktury lokalnych firm. W całym mieście działa przeszło 50 000 firm, spośród których aż 98% to mikroprzedsiębiorstwa zatrudniające poniżej 10 osób. Jeżeli prowadzicie Państwo taką firmę w mieście Lublin, biuro rachunkowe TAX SAFE może zająć się jej księgowością!

Usługi księgowe biura rachunkowego TAX SAFE w mieście Lublin – pełna księgowość, mała księgowość, księgowość online

Księgowy Lublin - Biuro rachunkowe - Księgowość Lublin

Jesteśmy przekonani, że jako zespół możemy pomóc Państwa firmie w obszarach księgowości. W zależności od tego, jak duża jest firma i jaką ma formę działalności, może to być:

  • Pełna księgowość w biurze rachunkowym w Lublinie – usługi księgowe prowadzimy na rzecz przedsiębiorców z rocznym przychodem w wysokości ponad 2 mln euro. Poza tym pełną księgowość w Lublinie obowiązkowo muszą prowadzić spółki kapitałowe, komandytowe i komandytowo-akcyjne.
  • Uproszczona księgowość w Lublinie – usługi księgowe prowadzimy na rzecz przedsiębiorców z rocznymi przychodami na poziomie poniżej 2 mln euro. Muszą to być jednak jednoosobowe działalności gospodarcze bądź wybrane formy spółek (spółki cywilne, jawne lub partnerskie).

Proszę pamiętać, że w wyborze odpowiedniego pakietu usług księgowych w Lublinie pomoże nasz kalkulator kosztów. Oprócz tego, czego nie oferują pozostałe biura rachunkowe w Lublinie, w TAX SAFE świadczymy inne usługi. Cennik biura rachunkowego TAX SAFE w Lublinie jest bardzo szeroki i zawiera w sobie bardzo wiele usług dodatkowych.

TAX SAFE Biuro rachunkowe – online i stacjonarnie

Biuro rachunkowe Lublin
Biuro rachunkowe Lublin

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, dlatego prowadzimy także księgowość online. Lublin to duże miasto, dlatego teraz dokumenty do naszego oddziału Klienci mogą przesyłać również w formie elektronicznej. Żeby było to łatwiejsze, przygotowaliśmy specjalne aplikacje i programy do księgowości. W Lublinie przedsiębiorcy mogą dzięki temu również wystawiać faktury i być na bieżąco z informacjami o należnym podatku VAT czy dochodowym.

Jeżeli nasi Klienci mają taką możliwość i czas, zapraszamy też do siedziby oddziału Biura rachunkowego TAX SAFE w Lublinie. Nasz oddział mieści się przy ul. Z. Krasińskiego 2 lok. 50. Umożliwiamy też kontakt telefoniczny (+48 508 168 307) i mailowy (lublin@taxsafe.pl). Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym TAX SAFE w Lublinie!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Poznań, Biuro Rachunkowe Koło, Biuro Rachunkowe Katowice, Biuro Rachunkowe Gdańsk czy Biuro Rachunkowe Piaseczno i Biuro Rachunkowe Warszawa służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Lublin

ul. Wojciechowska 9A p.III
20-704 Lublin
M +48 508 168 307
lublin@taxsafe.pl