Biuro Rachunkowe Gdańsk - Usługi Księgowe z aplikacją online

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Gdańsk

TAX SAFE Biuro rachunkowe Gdańsk i okolice

W mieście, jakim jest Gdańsk, biuro rachunkowe TAX SAFE pomaga w prowadzeniu firmy dziesiątkom podmiotów, a ich liczba cały czas rośnie. Głęboko wierzymy, że jest to efekt naszej ciężkiej pracy i nagroda za to, że świadczymy naprawdę wysokiej jakości usługi księgowe w Gdańsku. Szczególnie że pracy mamy naprawdę sporo. Księgowość w Gdańsku prowadzić musi bowiem blisko 90 tys. podmiotów biznesowych, ponieważ aż tyle firm jest zarejestrowanych w bazie REGON (dane z 2021 r.) i swoją siedzibę ma właśnie w stolicy województwa pomorskiego.

Księgowa Gdańsk - Księgowość Gdańsk - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Kompleksowe usługi księgowe dla Gdańska, Gdyni i okolic

Jesteśmy biurem rachunkowym, które postawiło sobie za cel upraszczanie przedsiębiorcom prowadzenie firmy. Pomagamy mikro-, małym i dużym podmiotom biznesowym, bez względu na rodzaj działalności i sposób rozliczania z fiskusem. Pośród usług biura rachunkowego TAX SAFE z Gdańska są m.in.:

  • mała, uproszczona księgowość w Gdańsku (m.in. ewidencja środków trwałych, wyposażenia, rejestry VAT, roczne rozliczenie dochodów, pomoc przy sporządzaniu umów, deklaracje VAT, program do wystawiania faktur online, pomoc w optymalizacji podatków, prowadzenie dokumentacji ZUS, obsługa kontroli skarbowych, reprezentowanie firmy przed organami państwowymi i wiele więcej);
  • pełna księgowość w Gdańsku (m.in. ewidencja zapisów w księgach rachunkowych, sprawdzanie dokumentów pod względem księgowym oraz podatkowym, rozliczanie delegacji, sporządzanie i prowadzenie rejestrów VAT, ewidencja środków trwałych, składanie deklaracji podatkowych, rejestracja danych w ZUS i US, reprezentowanie firmy podczas kontroli i wiele więcej);
  • zakładanie jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek (m.in. spółka cywilna, spółka z o.o., spółka prawa handlowego);
  • wirtualne biuro;
  • doradztwo finansowe (m.in. restrukturyzacja, optymalizacja kosztów, optymalizacja podatkowa);
  • finansowanie (kredyt, leasing, faktoring, ubezpieczenie).

Profesjonalne usługi księgowe w gdańskim biurze rachunkowym – online lub w oddziale

Jako że prowadzimy również księgowość online, Gdańsk i lokalni przedsiębiorcy nie muszą nawet odwiedzać naszego oddziału. Korzystając ze środków komunikacji elektronicznej i wykorzystując bogate w funkcje i nowoczesne programy do księgowości, w Gdańsku Państwa księgowość możemy prowadzić całkowicie zdalnie.

Księgowy Gdańsk - Księgowość Gdynia - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Jeżeli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą w Gdańsku, nasze biuro rachunkowe zajmie się dla Państwa pełną księgowością, księgowością uproszczoną lub wykona inne zlecone usługi. Zapraszamy do naszego oddziału przy ul. Kartuskiej 89 lok. 1 bądź alternatywnej formy kontaktu – telefonicznie lub przez e-mail. Nasz oddział biura rachunkowego w Gdańsku pracuje w godzinach 08:00-16:00.

Biuro Rachunkowe Gdańsk– obsługujemy pełną księgowość oraz KPiR, rozliczanie PIT, CIT, ZUS

Gwarantujemy wsparcie firmom, które poszukują partnera w prowadzeniu działalności gospodarczej bez względu na branżę. Oferujemy pełną oraz uproszczoną księgowość dla podmiotów z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe może zaoferować między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencjonowanie ryczałtu, a także pomoc w przygotowaniu PIT oraz CIT i rozliczeniach dla ZUS. Ponadto dostarczamy naszym Klientom wyjątkowe rozwiązanie w postaci platformy online. Nasi Klienci otrzymują dostęp do swojego profilu – mogą z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy.

Odpowiadamy na potrzeby współczesnych podatników – księgowa i księgowy Gdańsk

Rozpoczynając współpracę z naszym biurem rachunkowym ustalany jest szczegółowy zakres naszych obowiązków. Dzięki temu mają Państwo jasny i przejrzysty wykaz prowadzonych przez nas czynności. Jesteśmy otwarci na poszerzenie tego zakresu w trakcie prowadzonej współpracy. Ponadto odpowiadamy na potrzebę dostępu do bieżących informacji – bez względu na czas i miejsce. Nasza platforma pozwala na sprawdzanie w dowolnym momencie m.in. wysokości podatków, bieżącej informacji podatkowej. Dzięki systemowi możliwe jest także wystawianie faktur przez Internet.

Współpraca z biurem rachunkowym w Gdańsku? To może się opłacić!

Prowadzenie księgowości, obsługa kadrowo-płacowa czy sprawy związane z podatkami wymagają od przedsiębiorców stałego monitorowania zmian w przepisach podatkowych z tego zakresu. Wiele podmiotów gospodarczych nie ma czasu na równoczesne obserwowanie zmian i czuwanie nad rozwojem właściwej działalności swojego przedsiębiorstwa. Dla innych zatrudnienie i utrzymanie specjalistcyznego działu to ogromny wydatek. Bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy biura rachunkowego. Pod marką TAX SAFE znajduje się sieć biur rachunkowych, jedno z nich mieści się w Gdańsku. Osoby z okolicy, zainteresowane pomocą naszej firmy i osobistym kontaktem, mogą nas odwiedzić na miejscu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji podczas osobistej konsultacji.

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Sopot, Biuro Rachunkowe Lublin czy Biuro Rachunkowe Kraków oraz Biuro Rachunkowe Brodnica służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Gdańsk

ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk
M +48 574 748 831
gdansk@taxsafe.pl