Biuro Rachunkowe Warszawa Żoliborz - Księgowość JDG / Spółki

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Warszawa - Żoliborz

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Warszawa Żoliborz

Jako że jest to najgęściej zaludniona dzielnica stolicy, gdzie nie brakuje również mniejszych i większych podmiotów gospodarczych, biuro rachunkowe TAX SAFE na Żoliborzu w Warszawie musi być obecne. Naszym celem jest oferowanie firmom profesjonalnych usług księgowych, również na warszawskim Żoliborzu. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z oddziałem biura rachunkowego TAX SAFE na Żoliborzu w Warszawie, mogą liczyć na wsparcie profesjonalnych i doświadczonych księgowych, którzy są najlepszymi specjalistami w branży w mieście. Jednocześnie księgowość TAX SAFE to usługi w pełni nowoczesne. Między innymi nasz oddział na Żoliborzu w Warszawie udostępnia programy do księgowości i aplikacje, które pozwolą nam świadczyć usługi online przez Internet.

TAX SAFE biuro rachunkowe na Żoliborzu w Warszawie – pełna księgowość i księgowość uproszczona

Znajdujące się w dzielnicy Żoliborz Warszawa biuro rachunkowe TAX SAFE swoje usługi świadczy na rzecz wszystkich podmiotów gospodarczych. Współpracują z nami przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, ale również małe oraz duże firmy. Wszystkich Klientów traktujemy tak samo, oferując im księgowość prostą lub pełną. W zależności od tego, jaki rodzaj działalności prowadzicie Państwo w dzielnicy Warszawa Żoliborz, oferujemy następujące usługi księgowe:

   • Uproszczona księgowość na Żoliborzu w Warszawie – mała księgowość jest świadczona dla mniejszych firm, które rocznie nie mają przychodów przekraczających 2 mln euro. Uproszczoną księgowość mogą prowadzić następujące podmioty gospodarcze: ryczałtowcy w JDG, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki jawne, spółki partnerskie.

   • Pełna księgowość na Żoliborzu w Warszawie – księgi rachunkowe muszą obowiązkowo prowadzić firmy z rocznymi przychodami na poziomie przekraczającym 2 mln euro. Jednocześnie i to niezależnie od rocznych przychodów w takiej formie księgowość muszą prowadzić: spółki komandytowe, spółki komandytowo-akcyjne, spółki kapitałowe.

  Oprócz tego świadczymy wiele innych usług na rzecz naszych Klientów (m.in. pomoc w wyborze rodzaju działalności i formy opodatkowania, wsparcie w zakładaniu firmy, księgowość online, usługa wirtualnego biura, pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie na start działalności, prowadzenie kilometrówek, obsługa dokumentów VAT JPK, obsługa w obszarze kadr i płac, przygotowywanie deklaracji PEFRON, tworzenie umów, doradztwo podatkowe i księgowe, przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego, analiza zmian w dokumentach, zmiana danych w Krajowym Rejestrze Sądowym, dokumenty do Urzędu Skarbowego i KRS, przygotowywanie uchwał oraz protokołów i wiele więcej).

  Na naszych stronach znajdą również Państwo profesjonalny kalkulator kosztów, który pomaga na bieżąco sprawdzić ile będą kosztowały nasze usługi w zależności od rodzaju rozliczenia oraz ilości składanych dokumentów, czy liczby zatrudnionych pracowników.

  Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

  Księgowość online w oddziale na Żoliborzu w Warszawie

  Jesteśmy kompletnym biurem rachunkowym online na Żoliborzu w Warszawie. Usługi księgowe świadczymy przez Internet oraz stacjonarnie w naszym oddziale. Jako nasi Klienci macie Państwo dostęp do dokumentów księgowych swojej firmy o każdej porze dnia i nocy. W oddziale na Żoliborzu w Warszawie oferujemy programy do księgowości i aplikację. Dzięki temu macie Państwo bieżący wgląd do dokumentów z poziomu telefonu lub smartfona.

  Z księgowością TAX SAFE w Żoliborzu w Warszawie możecie Państwo skupić się w pełni na prowadzeniu swojego biznesu. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Same dokumenty możecie nam przesłać online, nie wychodząc ze swojego biura. Same usługi są kompletne i profesjonalne. W przypadku kontroli bierzemy pełną odpowiedzialność za usługi księgowe. Występujemy również jako pełnomocnicy naszych Klientów w sprawach przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

  Oczywiście zapraszamy też do siedziby naszego biura rachunkowego na Żoliborzu w Warszawie. Nasz oddział znajduje się przy ulicy Grójeckiej 214 lok. 164. Możecie się Państwo z nami skontaktować również przez pocztę elektroniczną (warszawa40@taxsafe.pl) lub telefonicznie (+48 730 529 998). Serdecznie zapraszamy do współpracy z TAX SAFE na warszawskim Żoliborzu lub innym oddziałem naszego biura rachunkowego w stolicy!

  Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Piaseczno, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

  Zapraszamy!

  Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

  ul. Dembińskiego 10
  01-644 Warszawa
  M +48 730 529 998
  warszawa40@taxsafe.pl