Biuro rachunkowe Piaseczno - Usługi Księgowe - Księgowość

Biuro rachunkowe Piaseczno

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Piaseczno i okolice

Mimo iż Piaseczno nie jest największym miastem i zamieszkuje je ok. 50 000 mieszkańców, jesteśmy tutaj obecni ze swoim oddziałem i nie narzekamy na brak pracy. Możemy powiedzieć więcej i stwierdzić, że pośród miast o podobnej liczbie mieszkańców i nieco większych, gdzie prowadzimy biuro rachunkowe, Piaseczno jest tą miejscowością, gdzie pracujemy niezwykle intensywnie. Jest to jednak zrozumiałe, jeżeli spojrzymy na lokalne biznesy.

Jako że Piaseczno sąsiaduje z Warszawą, na terenie miasta działa wiele podmiotów biznesowych. O tym, jak bardzo przedsiębiorcze jest to miasto, najlepiej świadczą liczby i wyróżnienia. W 2017 roku Piaseczno zdobyło bowiem I miejsce w kategorii miejscowości od 50 do 149 tys. mieszkańców dla najatrakcyjniejszych miast dla biznesu FORBESA, wyprzedzając m.in. Przemyśl, Zieloną Górę, Leszno, Białą Podlaską czy Opole. Teraz dzięki TAX SAFE księgowość w Piasecznie jest jeszcze prostsza!

Księgowość TAX SAFE w Piasecznie – usługi księgowe dla mikro, małych i dużych przedsiębiorców

Jeżeli Państwa miejscem zamieszkania lub prowadzenia biznesu jest Piaseczno, usługi księgowe TAX SAFE pozwolą skupić się w całości na prowadzeniu firmy. Zajmiemy się całą księgowością Państwa przedsiębiorstwa, a swoje usługi księgowe świadczymy na rzecz małych i dużych przedsiębiorców. Chętnie zaoferujemy również doradztwo w kwestii optymalizacji podatkowej. Nikogo nie pozostawiamy w potrzebie i każdego Klienta traktujemy tak samo poważnie. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo zróżnicowane usługi księgowe, np.:

  • Uproszczona księgowość w Piasecznie – w tej usłudze udostępniamy trzy różne pakiety (Srebrny, Złoty, Platynowy), dzięki czemu jesteśmy pewni, że każdy drobny przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Mała księgowość w Piasecznie to usługa dla przedsiębiorców rozliczających się w formie ryczałtu ewidencjonowanego lub Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR).
  • Pełna księgowość w Piasecznie – nasz oddział biura rachunkowego w Piasecznie pełną księgowość oferuje dla spółek kapitałowych, komandytowych oraz komandytowo-akcyjnych, a także JDG i innych podatników, jeżeli roczny dochód firmy przekracza 2 mln euro. Również w przypadku ksiąg handlowych i pełnej księgowości oferujemy trzy pakiety do wyboru.

Niezależnie od rodzaju usługi i samego pakietu, jeżeli nawet zdecydujecie się Państwo na księgowość online w Piasecznie, jako TAX SAFE świadczymy również wiele usług dodatkowych. Z nami masz:

TAX SAFE – profesjonalne programy do księgowości

Prowadzenie księgowości wiąże się ze skrupulatnym zbieraniem niezbędnej dokumentacji, a następnie rozliczaniem podatkowym w terminie. Dla przedsiębiorcy jest to bardzo duże obciążenie. Czas, który spędza na prowadzeniu rachunkowości, mógłby poświęcić na rozwijanie firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Samodzielne prowadzenie rachunków wymaga też bardzo dużej wiedzy i bycia na bieżąco, ponieważ prawo podatkowe nieustannie się zmienia. Z tego powodu lepiej powierzyć prowadzenie rachunkowości specjalistom, którzy dopilnują formalności i doradzą w kwestii prawa podatkowego.

TAX SAFE w Piasecznie – księgowość online

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszym biurem rachunkowym, w oddziale w Piasecznie prowadzimy księgowość online. Biuro rachunkowe online TAX SAFE w Piasecznie to wyjście ku Klientom, którzy nie chcą tracić czasu na osobiste wizyty w naszym oddziale. Każdy z naszych Klientów w Piasecznie otrzymuje programy do księgowości i aplikacje, dzięki którym może w szybki i prosty sposób przesłać nam niezbędne dokumenty. Nasza księgowa online jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Możliwie uproszczony proces dostarczania dokumentów np. poprzez aplikację online zabezpieczoną certyfikatem SSL. Nie trzeba jechać do biura i osobiście dostarczać faktur i pozostałej dokumentacji. Taka forma prowadzenia księgowości jest dużą oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Zdalny dostęp do informacji o finansach firmy umożliwia podejmowanie trafnych decyzji i zapewnia kontrolę nad wynikami finansowymi.

Oczywiście przedsiębiorcom z miejscowości, jaką jest Piaseczno, usługi księgowe jako biuro rachunkowe TAX SAFE świadczymy również stacjonarnie. W tym celu wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych profesjonalną księgowością w Piasecznie zapraszamy do naszego oddziału (ul. Limby 7, Józefosław). Można się z nami skontaktować również telefonicznie (+48 533 599 335) i przez e-mail (jozefoslaw@taxsafe.pl). Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Biuro rachunkowe Piaseczno

Ul. Limby 7
05-509 Józefosław
M +48 533 599 335
jozefoslaw@taxsafe.pl