Biuro Rachunkowe Grudziądz - księgowość z aplikacją online

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Grudziądz

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Grudziądz i okolice

Jeżeli siedzibą Państwa firmy jest Grudziądz, Biuro rachunkowe TAX SAFE zaprasza do współpracy. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, które od ponad 20 lat świadczy usługi księgowe. Grudziądz to miasto, gdzie również mamy swój oddział i chętnie odciążymy Państwa w obszarze prowadzania księgowości. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani księgowi zajmą się wszystkim od początku do końca. W swojej pracy w oddziale w Grudziądzu, programy do księgowości, które wykorzystują w pracy na co dzień, to narzędzia wydajne i efektywne. Dzięki nim możemy pomóc jeszcze szerszej grupie przedsiębiorców z Grudziądza.

Księgowa Grudziądz - Księgowość - Biuro Rachunkowe Grudziądz - Doradztwo Podatkowe

Sam Grudziądz to naprawdę dobre miejsce do prowadzenia biznesu. W niespełna 100-tysięcznym mieście mieszkańcy nie tracą czasu na stanie w korkach. Jest tutaj dobra oferta kulturalna, nie brakuje też warunków do kształcenia i wychowywania dzieci oraz miejsc do rekreacji. Po stronie korzyści miasta umieścić trzeba też jego lokalizację. W końcu Grudziądzem zainteresowani są także turyści. Dlatego firma w tym mieście może być naprawdę dobrym pomysłem.

Usługi księgowe w Grudziądzu z TAX SAFE

Jedną z naszych ofert kierujemy do mieszkańców Grudziądza oraz okolicznych miejscowości województwa pomorskiego. Biuro rachunkowe Tax Safe oferuje przedsiębiorcom kompleksową obsługę kadrowo-płacową wraz z dostępem do bieżących rozliczeń poprzez aplikację mobilną.

Dzięki temu każdy z naszych klientów może mieć dostęp do sprawozdań finansowych swojej firmy przez całą dobę. Zapewniamy naszym klientom pomoc w prowadzeniu księgowości we wszystkich możliwych rodzajach rozliczania się z fiskusem, w tym karty podatkowej, ryczałtu, ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Księgowy, księgowa Grudziądz – profesjonalizm, rzetelność i terminowość

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Grudziądzu zapewniają Państwu doradztwo w zakresie wyboru firmy ubezpieczeniowej, a także sprawnego przeprowadzenia naszych klientów przez proces poprawnego wypełniania i składania odpowiedniego wniosku. Doradzamy również klientom z Grudziądza w uzyskaniu pomocy finansowej w ramach kredytu bankowego lub dofinansowania z Unii Europejskiej, a także innej instytucji publicznej.

Usługi księgowe w Grudziądzu – księgowość pełna oraz uproszczona

W oddziale w Grudziądzu księgowość prowadzimy na rzecz mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorców. Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym o ponad 20 latach doświadczenia w branży.

Księgowy Grudziądz - Biuro księgowe Grudziądz - Doradztwo PodatkoweNa naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo kalkulator kosztów, który pomoże wybrać optymalny wariant i zakres świadczonych usług księgowych. W zależności od formy działalności prowadzimy dla naszych Klientów w Grudziądzu małą księgowość oraz księgowość pełną. Grudziądz zawsze może liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie naszych księgowych.

  • Pełna księgowość w biurze rachunkowym w Grudziądzu – usługi księgowe prowadzone na rzecz przedsiębiorców, których roczny limit przychodów przekracza 2 mln euro. Oprócz tego księgowość pełną w Grudziądzu muszą prowadzić spółki kapitałowe, komandytowe i komandytowo-akcyjne. Na rzecz swoich Klientów wykonujemy też roczne sprawozdania finansowe, analizy zmian w dokumentach, pomagamy przy zmianie danych w KRS, dokumentacji do Urzędu Skarbowego i Krajowego Rejestru Sądowego, przygotowujemy projekty uchwał i sporządzamy protokoły.
  • Mała księgowość w Grudziądzu – usługi księgowe prowadzone na rzecz przedsiębiorców z rocznymi przychodami na poziomie poniżej 2 mln euro, o ile są to jednoosobowe działalności gospodarcze lub spółki cywilne, jawne czy partnerskie. Również w tym obszarze możecie Państwo liczyć na nasze szersze wsparcie (m.in. prowadzenie rozrachunków, kilometrówki, dokumenty VAT JPK, obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje PEFRON, przygotowywanie umów).

Niezależnie od formy prowadzonej działalności zajmujemy się doradztwem podatkowym, pomagamy w optymalizacji kosztów czy finansowaniu.

TAX SAFE Biuro rachunkowe – online i stacjonarnie

Jako doświadczone, ale przy tym nowoczesne biuro rachunkowe prowadzimy księgowość online. Grudziądz to miasto, gdzie jako przedsiębiorcy do naszego oddziału dokumenty możecie Państwo wysłać w formie elektronicznej. W tym celu przygotowaliśmy specjalną intuicyjną aplikację. To znakomite narzędzie, które ułatwia kontakt Klienta z doradcą. Za pomocą aplikacji można przesyłać i księgować dokumenty podatkowe, wystawiać faktury, śledzić wyniki finansowe i mieć bieżący dostęp do danych na temat należnego podatku dochodowego i VAT.

Oczywiście nie zamykamy się na Klientów stacjonarnych. Jak najbardziej możecie Państwo odwiedzić siedzibę oddziału Biura rachunkowego TAX SAFE w Grudziądzu. Nasz oddział mieści się przy al. Parkowej 23 D. Umożliwiamy też kontakt telefoniczny (+48 698 692 206) i przez pocztę elektroniczną (grudziadz@taxsafe.pl). Zapraszamy do współpracy z TAX SAFE!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Kraków czy Biuro Rachunkowe Piaseczno oraz Biuro Rachunkowe Gdańsk służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Grudziądz

ul. Al. Parkowa 23 D
86-300 Grudziądz
M +48 698 692 206

grudziadz@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

  1. pomoc w wyborze rodzaju działalności;
  2. pomoc w wyborze formy opodatkowania;
  3. założenie firmy;
  4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro Kraków, Warszawa, Dębno i inne;
  5. finansowanie na start.

 

Sprawdź również ofertę finansowania:

dg-inwest-broker-finansowy