Biuro Rachunkowe w Zielonej Górze - Księgowość JDG / Spółki

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Zielona Góra

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Zielona Góra i okolice

Pośród miast województwa lubuskiego, gdzie świadczymy swoje usługi jako biuro rachunkowe, Zielona Góra jest miastem, gdzie nasi księgowi mają mnóstwo pracy. Oczywiście jest to w pełni zrozumiałe, jeżeli spojrzymy na wielkość miasta i liczbę prowadzonych działalności gospodarczych w samej Zielonej Górze i jej okolicach. Wystarczy zauważyć, że w Zielonej Górze oficjalne bezrobocie wynosi niespełna 4 proc. To miasto, w którym po prostu żyje i pracuje się dobrze.

Księgowość dla przedsiębiorców z Zielonej Góry w TAX SAFE

Zielona Góra to również ośrodek, gdzie warto i można prowadzić rentowne przedsiębiorstwo, nawet pomimo stale rosnących kosztów pracy i obciążeń fiskalno-podatkowych. Jest to jednak znacznie prostsze przy wsparciu doradcy podatkowego i profesjonalnej księgowości.

Księgowa Zielona Góra - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Jeżeli miejscem prowadzenia Państwa działalności jest Zielona Góra, usługi księgowe na terenie miasta teraz świadczy również biuro rachunkowe TAX SAFE. Z nami księgowość w Zielonej Górze jest naprawdę prosta. W pełni odciążamy swoich Klientów, którzy mogą skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

Usługi księgowe z TAX SAFE w Zielonej Górze – doradztwo podatkowe, mała księgowość, pełna księgowość

Jak każdy oddział, również nasze biuro rachunkowe TAX SAFE w Zielonej Górze skupia w sobie najlepszych księgowych w regionie. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego przedsiębiorcy niezależnie od skali prowadzonej działalności gospodarczej. Pośród usług naszego biura rachunkowego świadczymy w Zielonej Górze pełną księgowość oraz księgowość uproszczoną oraz księgowość online tj.:

  • Pełna księgowość w Zielonej Górze – biuro rachunkowe TAX SAFE online pełną księgowość prowadzi dla przedsiębiorców prowadzących spółki kapitałowe, komandytowe oraz komandytowo-akcyjne. Obowiązek prowadzenia pełnej księgowości mają też wszyscy inni przedsiębiorcy z rocznym przychodem na poziomie ponad 2 mln euro.
  • Mała księgowość w Zielonej Górze – biuro rachunkowe TAX SAFE online uproszczoną księgowość prowadzi dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, jawną czy partnerską. Na prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), a więc uproszczoną księgowość w Zielonej Górze mogą sobie pozwolić powyżsi przedsiębiorcy z przychodem w ciągu roku do 2 mln euro.

Klientom, którzy zdecydują się na współpracę z biurem TAX SAFE w Zielonej Górze, przygotowaliśmy programy do księgowości, które pozwalają być na bieżąco z dokumentami firmy. Z poziomu aplikacji nasz Klient ma dostęp do wyników finansowych firmy, ewidencji przebiegów pojazdu na potrzeby VAT, wysokości podatku (PIT, CIT, VAT, ZUS), listy płac pracowników i wielu innych. Może też sprawdzać i wystawiać faktury.

Księgowy Zielona Góra - Księgowość  Zielona Góra - Doradztwo finansowe

Oprócz tego oferujemy w Zielonej Górze doradztwo podatkowe. Inne usługi to m.in. wsparcie w obszarze finansowania. Jesteśmy ekspertami w leasingu, faktoringu, kredytowaniu czy ubezpieczeń.

TAX SAFE – profesjonalne biuro rachunkowe online w Zielonej Górze

Jako biuro rachunkowe TAX SAFE jesteśmy podmiotem, który idzie z duchem czasu. Dlatego nasi księgowi pracują na innowacyjnych i zaawansowanych programach do księgowości. Zielona Góra i nasz lokalny oddział to dzięki temu również usługi online. Tak, działamy także jako biuro rachunkowe online w Zielonej Górze. Innowacyjne aplikacje, ogromna wiedza podatkowa naszych ekspertów oraz ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek.

Księgowy, księgowa Zielona Góra – TAX SAFE – profesjonalne usługi księgowe

Nasi Klienci mogą dostarczać dokumenty do biura rachunkowego w Zielonej Górze fizycznie lub online poprzez okno transferowe. Wszystkich, którzy chcą odwiedzić naszych księgowych – w ramach współpracy czy zapytań – zapraszamy do naszego oddziału w Zielonej Górze. Biura rachunkowe TAX SAFE mieści się przy ul. Św. Jadwigi 1 / 103 na I piętrze. Zapraszamy do naszej siedziby i alternatywnych form kontaktu (telefon: +48 535 556 380, +48 508 137 513; e-mail: zielonagora@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków oraz Biuro Rachunkowe Gdańsk służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Zielona Góra

65-065 Zielona Góra
ul. Św. Jadwigi 1 / 103
I piętro

M +48 535 556 380 
T +48 508 137 513 
zielonagora@taxsafe.pl