Biuro Rachunkowe Sopot - Księgowość z doradztwem podatkowym

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
sopot baner oddzialy 770x450 1

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Sopot i okolice

Pośród miast, gdzie świadczymy swoje usługi jako biuro rachunkowe, Sopot to jeden z tych ośrodków, gdzie pracy mamy najwięcej. Oczywiście fakt, że księgowość w Sopocie jest tak powszechna, nie bierze się z niczego. Proszę zauważyć, że właśnie Sopot jest tym miastem, gdzie swoje usługi prowadzi ok. 8000 podmiotów gospodarczych. Jest to absolutny rekord w skali kraju w przeliczeniu na jednego mieszkańca, również lepszy od okolicznych Gdańska i Gdyni. Jest to znakomite miejsce do prowadzenia działalności, tak jako typowy ośrodek turystyczny i centralnie położone miasto na mapie Trójmiasta.

Księgowa Sopot - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe Sopot

Usługi księgowe dla przedsiębiorców z Sopotu w TAX SAFE

Jest wiele powodów dla regularnego wzrostu i tak dużej liczby podmiotów gospodarczych w mieście, jakim jest Sopot. Usługi księgowe TAX SAFE w dużej części są skierowane do jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek z sektora usług turystycznych (np. handel, hotele, restauracje, transport). Jednak jako profesjonalne i kompleksowe biuro rachunkowe w Sopocie, usługi księgowe świadczymy na rzecz podmiotów z różnych branż (np. przemysł, budownictwo, handel, rolnictwo, pośrednictwo finansowe).

Usługi księgowe w Sopocie świadczone przez biuro rachunkowe TAX SAFE:

  • Mała księgowość w Sopocie – biuro rachunkowe świadczy usługi na rzecz JDG, spółek partnerskich, spółek jawnych i cywilnych osób fizycznych z rocznymi przychodami do 2 mln euro. Uproszczona księgowość dla przedsiębiorców z Sopotu może mieć formę Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (PKPiR), karty podatkowej lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
  • Pełna księgowość w Sopocie – biuro rachunkowe świadczy usługi na rzecz spółek akcyjnych, sp. z o.o., komandytowych i komandytowo-akcyjnych oraz wszystkich firm z rocznym przychodem ponad 2 mln euro.

Niezależnie od tego, czy jest to pełna, czy może uproszczona księgowość, zawsze pracujemy tak samo. Zatrudniamy najlepszych księgowych i doradców w regionie, udostępniając im najlepszy, nowoczesny sprzęt i programy do księgowości. Oczywiście Sopot ma oddział, gdzie znajdziecie Państwo specjalistów od księgowości oraz innych obszarów zakładania i prowadzenia firmy (m.in. wirtualne biuro, restrukturyzacja, optymalizacja podatkowa i kosztowa, finansowanie).

TAX SAFE Biuro rachunkowe – online i stacjonarnie

Oferujemy wsparcie przez środki masowego przekazu i stacjonarnie. Nasz oddział mieści się przy Alei Niepodległości 827 lok 1A w Sopocie. Biuro rachunkowe jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00-17:00.

Księgowy Sopot - Biuro rachunkowe - Księgowość Sopot

Jeżeli nie macie Państwo możliwości odwiedzić nas w siedzibie w Sopocie, prowadzimy też biuro rachunkowe online. Zapraszamy do kontakt u telefonicznego lub e-mail. Księgowość online w Sopocie to nie tylko zwrot w kierunku lokalnych przedsiębiorców, ale również podmiotów biznesowych z Trójmiasta i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Szybki i łatwy dostęp do księgowości z każdego miejsca

Mobilna księgowość oraz aplikacja online to połączenie nowoczesnych metod prowadzenia rachunków i księgowości. Przesyłanie dokumentów odbywa się online, dzięki czemu nie ma potrzeby osobistego pojawiania się w naszym biurze rachunkowym. Wszelkie niezbędne informacje na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa od strony finansowej, można znaleźć w aplikacji online.

Zapraszamy mieszkańców Sopotu do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą prowadzenia księgowości. Oferujemy także usługi doradcy podatkowego oraz finansowego oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych i wybraniu najlepszego sposobu finansowania. Wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie.

Księgowy, księgowa Sopot – sprawdź profesjonalne usługi księgowe od TAX SAFE

Każdy klient otrzymuje swój login do aplikacji. Z panelu można wystawiać faktury i otrzymywać informacje kiedy zostały zapłacone jak również mieć bieżący podgląd do swoich wyników finansowych. Przez system jesteśmy również informowani o wysokości podatku dochodowego oraz VAT.

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Gdańsk, Biuro Rachunkowe Katowice, Biuro Rachunkowe Lublin czy Biuro Rachunkowe Kraków i Biuro Rachunkowe Opole oraz Biuro Rachunkowe Piaseczno służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Sopot

ul. Leśna 1
81-876 Sopot
M +48 608 024 019
T +48 58 719 08 58
F +48 58 743 62 08
sopot@taxsafe.pl