Biuro rachunkowe Gliwice - Ksiegowość - Księgowa w Gliwicach

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Gliwice

TAX SAFE Biuro rachunkowe Gliwice

Prowadzenie działalności gospodarczej w mieście, jakim są Gliwice, wiąże się teraz z pewnym udogodnieniem. Od teraz dostępne dla Państwa jest profesjonalne biuro rachunkowe TAX SAFE, które z chęcią zajmie się księgowością przedsiębiorstwa. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, która jest skomplikowanym i żmudnym procesem. Dzięki mobilnemu biuru rachunkowemu większość spraw załatwiamy zdalnie, co pozwala nam na jeszcze lepszą efektywność naszych usług.

TAX SAFE to biuro rachunkowe o wielkim doświadczeniu, zatrudniające najlepszych specjalstów. Nasz oddział w Gliwicach usługi księgowe prowadzi na rzecz mikro, małych oraz dużych przedsiębiorców. Zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Jeżeli jest to konieczne, pomożemy przy zakładaniu firmy (JDG lub zakładanie spółki z o.o.) podpowiemy też w obszarze optymalnej formy opodatkowania oraz rodzaju działalności, a później poprowadzimy księgowość firmy w Gliwicach i okolicach.

Księgowy Gliwice - Biuro rachunkowe - Księgowość - Biuro księgowe Gliwice

Rozliczanie PIT, CIT, ZUS, uproszczona i pełna księgowość w Gliwicach

W oddziale w Gliwicach nasi księgowi oferują pomoc wszystkim przedsiębiorcom. Pośród swoich Klientów mamy podmioty gospodarcze z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Jesteśmy przekonani, że najlepsi księgowi w mieście pomogą w prowadzeniu również Państwa biznesu.

Jeżeli to mała firma, a jej przychody roczne nie przekraczają 2 milionów euro, optymalnym wyborem może być uproszczona księgowość w Gliwicach. Obsługujemy również spółki. Wsparcia udzielamy przedsiębiorstwom z różnych branż bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej. W wyborze odpowiedniego pakietu usług księgowych w Gliwicach pomoże Państwu nasz kalkulator kosztów. Warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z naszym ogólnym cennikiem usług księgowych.

Księgowa i księgowy Gliwice – profesjonalne biuro rachunkowe w Twoim mieście TAX SAFE

W naszym oddziale w Gliwicach programy do księgowości, w połączeniu z dużym doświadczeniem i wiedzą z obszaru rachunkowości, pozwalają nam świadczyć usługi na rzecz każdego lokalnego przedsiębiorcy. Jednak w Biurze rachunkowym TAX SAFE w Gliwicach księgowość to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Oferujemy m.in.:Księgowa Gliwice - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe Gliwice

    • doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania,

    • pomoc w zakładaniu JDG i spółek (doradzimy na przykład jak założyć spółkę cywilną),

    • prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych,

    • wsparcie w obszarze finansowania (m.in. kredyt, leasing, faktoring).

Biuro rachunkowe w Gliwicach – online i stacjonarnie

Decyzja o współpracy z naszym oddziałem biura rachunkowego  Gliwicach i skorzystanie z usług księgowych to najlepszy wybór dla Państwa firmy. Ze swojej strony możemy zagwarantować specjalistyczne wsparcie doświadczonych i wybitnych księgowych. Korzystamy również z najlepszego oprogramowania. Nasz oddział w mieście, jakim są Gliwice, programy do księgowości ma najlepsze w branży. To nowoczesne aplikacje do świadczenia usług księgowych.

Jednocześnie udostępniamy Państwu narzędzia i aplikacje do zarządzania swoim kontem. Dzięki temu oferujemy księgowość online (mała i pełna księgowość online, biuro księgowe online). Gliwice nie mają drugiego takiego biura księgowego. Elektronicznie możliwe jest przesyłanie i księgowanie dokumentów podatkowych. Z poziomu systemu internetowego możecie Państwo również wystawiać faktury, śledzić wyniki finansowe firmy oraz pozyskiwać dane dotyczące wysokości podatku dochodowego i VAT.

TAX SAFE Biuro rachunkowe Gliwice – rzetelne usługi księgowe

Oczywiście oddział w Gliwicach biura rachunkowego TAX SAFE ma również swoją siedzibę stacjonarną. Nasze biuro znajdziecie Państwo przy ulicy Okrężnej 8. Pracujemy w każdy roboczy dzień tygodnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00. Szybszą drogą kontaktu jest adres e-mail (gliwice@taxsafe.pl) lub telefon (+48 731 201 205). Zapraszamy do współpracy z TAX SAFE!

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Siedlce, lub Biuro Rachunkowe Poznań Jeżyce, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków i Biuro Rachunkowe Opole lub Biuro Rachunkowe Lublin służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Gliwice

ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
M +48 731 201 205
gliwice@taxsafe.pl