Biuro Rachunkowe Biała Podlaska - z aplikacją Saldeo w prezencie

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Biała Podlaska

Biuro rachunkowe TAX SAFE od 20 lat świadczy usługi rachunkowe i księgowe dla mieszkańców Białej Podlaskiej. Posiadamy licencję Ministra Finansów, a nasi specjaliści i doradcy nieustannie podnoszą kwalifikacje. TaxSafe odział Biała Podlaska to doradcy podatkowi, księgowi i prawnicy, którzy pomagają zakładać jednoosobowe działalności gospodarcze i spółki, doradzają w aspekcie podatków i kosztów, wspierają w procesie restrukturyzacji firmy oraz najlepszej formy finansowania (np. leasing, kredyt, faktoring) i ubezpieczeń.

TAX SAFE Biuro rachunkowe w Białej Podlaskiej  – online i stacjonarnie

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług księgowych na jak najwyższym poziomie i wskazywanie najbardziej korzystnych rozwiązań, które poprawią kondycję finansową firmy. Do wyboru oferujemy trzy warianty usługi:

 • Srebrny – do 10 dokumentów w pakiecie;
 • Złoty – do 25 dokumentów;
 • Platynowy – do 50 dokumentów.

Do każdego pakietu, program do fakturowania z własnym logo jest dodawany gratis. Wpływa to pozytywnie na wizerunek firmy i ułatwia wystawianie faktur jak również godzinna konsultacja z księgową i porada doradcy podatkowego.

Księgowość online w biurze rachunkowym TAX SAFE

Biuro rachunkowe Tax Safe oferuje przedsiębiorcom kompleksową obsługę kadrowo-płacową wraz z dostępem do bieżących rozliczeń poprzez aplikację mobilną.

Księgowość Biała Podlaska - Biuro Księgowe - Księgowy - Księgowa

Dzięki temu każdy z naszych klientów może mieć dostęp do sprawozdań finansowych swojej firmy przez całą dobę. Zapewniamy naszym klientom pomoc w prowadzeniu księgowości we wszystkich możliwych rodzajach rozliczania się z fiskusem, w tym karty podatkowej, ryczałtu, ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Nasze usługi oferujemy stacjonarnie, a także proponujemy księgowość online. Dla naszych klientów przygotowaliśmy oprogramowanie w formie mobilnego biura. Można w nim:

 • wystawiać i przesyłać faktury,
 • sprawdzić stan zapłaconych faktur,
 • generowanie przelewów zbiorczych 
 • prowadzić rejestry pracowników,
 • prowadzić rejestry kas,
 • wyniki i podatki na bierząco,
 • rachunkowość zarządcza,
 • dostarczać dokumenty za pomocą specjalnego okna transferowego do osobistej księgowej bez wychodzenia z biura.

 

Usługi księgowe Biała Podlaska

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Białej Podlaskiej zapewniają Państwu doradztwo w zakresie wyboru firmy ubezpieczeniowej.

Księgowa Biała Podlaska - Księgowy Biała Podlaska - Biuro Rachunkowe

Doradzamy również klientom w uzyskaniu pomocy finansowej w ramach kredytu bankowego lub dofinansowania z Unii Europejskiej, a także innej instytucji publicznej.

Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak kilometrówka, sporządzanie deklaracji VAT, PIT i PEFRON, porady księgowe oraz konsultacje z doradcą podatkowym.

Przygotowujemy kompleksową dokumentację, która jest niezbędna w przypadku starania się o dotację lub dofinansowanie, a także reprezentujemy przedsiębiorcę przed państwowymi organami podatkowymi.

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Zielona Góra, Biuro Rachunkowe Poznań czy Biuro Rachunkowe Gdańsk i Biuro Rachunkowe Września służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro Rachunkowe Biała Podlaska

Ul. Sadowa 14
21-500 Biała Podlaska
M +48 664 410 860
T +48 83 342 27 28
F +48 83 342 68 05
biuro@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

 1. pomoc w wyborze rodzaju działalności;
 2. pomoc w wyborze formy opodatkowania;
 3. założenie firmy;
 4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro Kraków, Warszawa, Dębno i inne;
 5. finansowanie na start.