Biuro Rachunkowe Warszawa Praga Północ - Księgowość Spółki

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Warszawa - Praga Północ

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Warszawa Praga Północ

Jeżeli prowadzicie Państwo biznes w dzielnicy, jaką jest warszawska Praga Północ, biuro rachunkowe TAX SAFE to najlepszy sposób, żeby zadbać o profesjonalną księgowość firmy. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, które swoje oddziały ma w wielu miastach w Polsce, w tym w Warszawie.

Księgowa Warszawa Praga Północ - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo PodatkoweJeden z naszych oddziałów w stolicy Polski mieści się w dzielnicy Praga Północ. Księgowość jest prowadzona przez najlepszych księgowych w branży. Każdy z naszych pracowników ma również do dyspozycji aplikacje oraz usługi księgowe.

Usługi księgowe – pełna i uproszczona księgowość na Pradze Północ

 Jesteśmy profesjonalnym biurem księgowym, które swoje usługi świadczy różnym podmiotom gospodarczym z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Prowadzimy doradztwo finansowe na bardzo wysokim poziomie.

Na naszych stronach znajdą również Państwo profesjonalny kalkulator kosztów, który pomaga na bieżąco sprawdzić ile będą kosztowały nasze usługi w zależności od rodzaju rozliczenia oraz ilości składanych dokumentów, czy liczby zatrudnionych pracowników.

Pomagamy wszystkim bez wyjątku bez względu na rodzaj i profil prowadzonej działalności. Nasze usługi księgowe w Pradze Północ to m.in.:

  • Mała księgowość na Pradze Północ – biuro rachunkowe TAX SAFE uproszczoną księgowość prowadzi dla następujących przedsiębiorców: jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne, spółki partnerskie. Proszę pamiętać, że mała księgowość w formie Księgi Przychodów i Rozchodów może być prowadzona wyłącznie dla firm z rocznym przychodem nieprzekraczającym 2 mln euro. Swoim Klientom oferujemy bardzo różne usługi księgowe w oddziale na Pradze Północ (m.in. prowadzenie rozrachunków, kilometrówki, dokumenty VAT JPK, obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje PEFRON, przygotowywanie umów, porady księgowe).
  • Pełna księgowość na Pradze Północ – biuro rachunkowe TAX SAFE pełną księgowość prowadzi dla następujących przedsiębiorców: spółki kapitałowe, spółki komandytowe i spółki komandytowo-akcyjne. Proszę pamiętać, że księgi rachunkowe muszą też prowadzić wszystkie pozostałe firmy, jeżeli ich przychód przekroczy w ciągu roku 2 mln euro. Jako nasi Klienci możecie Państwo liczyć na wiele różnych usług w ramach pełnej księgowości w oddziale na Pradze Północ (m.in. roczne sprawozdanie finansowe, analiza zmian w dokumentach, zmiana danych w KRS, dokumentacja do Urzędu Skarbowego i Krajowego Rejestru Sądowego, przygotowywanie projektów uchwał, sporządzanie protokołów).

Księgowość na Pradze Północ – usługi księgowe online i w oddziale

Jako profesjonalne biuro rachunkowe z ponad 20-letnim doświadczeniem w oddziale na Pradze Północ usługi księgowe świadczymy stacjonarnie, ale również online. Jesteśmy tradycyjnym biurem rachunkowym połączonym z programem do księgowości.

Księgowy Warszawa Praga Północ - Biuro księgowe - Usługi księgowe

Klienci oddziału na Pradze Północ mogą dzięki temu mieć stały dostęp do rozliczeń, wyników finansowych czy faktur. Aplikacja pozwala również generować przelewy zbiorcze. Poprzez okno transferowe Klienci biura rachunkowego online na Pradze Północ mogą również dostarczać dokumenty do osobistej księgowej prosto ze swojego biura.

Biuro Rachunkowe Warszawa Praga-Północ

Księgowość online na Pradze Północ to ukłon w stronę naszych Klientów. To szybkie i profesjonalne usługi księgowe dla mikro, małych i dużych firm z Warszawy i okolic. Oczywiście jesteśmy otwarci również na Klientów stacjonarnych. Oddział biura rachunkowego TAX SAFE na Pradze Północ mieści się przy ulicy Floriańskiej 6 lok. 02. Umożliwiamy też kontakt telefoniczny (+48 784 622 078, +48 22 402 61 12) i przez adres e-mail (warszawa10@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Lublin, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Siedlce oraz Biuro Rachunkowe Wrocław służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe WARSZAWA Praga-Północ

ul. Floriańska 6 lok. 02
03-707 Warszawa
M +48 784 622 078
T +48 22 402 61 12
warszawa10@taxsafe.pl