Biuro rachunkowe Sochaczew - Usługi Księgowe - Księgowy

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Sochaczew

TAX SAFE Biuro Rachunkowe Sochaczew

W oddziale biura rachunkowego TAX SAFE w Sochaczewie nasi księgowi oferują pomoc wszystkim przedsiębiorcom. Pośród swoich Klientów mamy podmioty gospodarcze z sektora małych, średnich oraz dużych firm. Jesteśmy przekonani, że najlepsi księgowi w mieście pomogą w prowadzeniu również Państwa biznesu.

Księgowa Sochaczew - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Jeżeli to mała firma, a jej przychody roczne nie przekraczają 2 milionów euro, optymalnym wyborem może być uproszczona księgowość w Sochaczewie. Obsługujemy również spółki. Wsparcia udzielamy przedsiębiorstwom z różnych branż bez względu na profil prowadzonej działalności gospodarczej. W wyborze odpowiedniego pakietu usług księgowych w Sochaczewie pomoże Państwu nasz kalkulator kosztów. Warto przed podjęciem decyzji zapoznać się z naszym ogólnym cennikiem usług księgowych. Obsługujemy KPiR, RYCZAŁT jak również pełną księgowość, PIT, CIT, VAT, ZUS.

Kompleksowa obsługa księgowa jest skomplikowanym i żmudnym procesem, dlatego wyspecjalizowaliśmy się świadczeniu usług rachunkowych, które są jak najmniej absorbujące dla przedsiębiorcy. Większość spraw załatwiamy zdalnie, dzięki świadczeniu usług za pomocą mobilnego biura rachunkowego.

Korzyści płynące z księgowości online w Sochaczewie

Nasze usługi oferujemy stacjonarnie, a także proponujemy księgowość online. Dla naszych klientów przygotowaliśmy oprogramowanie w formie mobilnego biura. Można w nim:

  • sprawdzić stan zapłaconych faktur,
  • prowadzić rejestry pracowników,
  • prowadzić rejestry kas,
  • dostarczać dokumenty za pomocą specjalnego okna transferowego do osobistej księgowej bez wychodzenia z biura.

Każdy klient otrzymuje od nas swój login do aplikacji TAX APP. Dzięki aplikacji można wystawiać faktury i otrzymywać informacje kiedy zostały zapłacone. Można również mieć bieżący podgląd do swoich wyników finansowych.

System informuje o wysokości podatku dochodowego PIT lub CIT jak również o VAT. Dodatkową funkcją jest też możliwość dodawania dokumentów za pomocą zdjęć z telefonów.

TAX SAFE daje ogromne poczucie komfortu, gdyż osobiście można spotkać się z księgową w Sochaczewie, a wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie. Przechowujemy Twoją dokumentację i wyjaśniamy wszelkie rozliczenia rachunkowe.

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Sochaczewa i okolic

Księgowy Sochaczew - Biuro rachunkowe - Księgowość Sochaczew

Prowadzimy doradztwo online i księgowość zdalną, dzięki temu nie musisz osobiście przyjeżdżać do biura z dokumentacją. Jest to księgowość tradycyjna połączona z dostępem online. Korzystając z naszych usług otrzymujesz m.in:

Zajmujemy się fakturowaniem, analizą umów i wyciągów KRS oraz reprezentowaniem przedsiębiorstwa przed Urzędem Skarbowym. Dodatkowo udostępniamy aplikację online, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji na temat księgowości firmy. Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Sochaczewa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

TAX SAFE – zakres usług naszego Biura Rachunkowego Sochaczew

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, która jest skomplikowanym i żmudnym procesem. Dzięki mobilnemu biuru rachunkowemu większość spraw załatwiamy zdalnie, co pozwala nam na jeszcze lepszą efektywność naszych usług.

Oferujemy:

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Opole, Biuro Rachunkowe Gliwice, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Sochaczew

ul. Żeromskiego 35 lok. U7
96-500 Sochaczew
M +48 698 065 900
sochaczew@taxsafe.pl