Księgowość online


Usługi księgowe w TAX SAFE

Księgowość jest bardzo odpowiedzialną usługą i liczące się firmy muszą brać odpowiedzialność za swoje usługi. Tak własnie działa TAX SAFE nasi klienci są ubezpieczeni na wypadek błędów księgowych oraz prowadzeni są przez Doradcę Podatkowego z licencją Ministra Finansów nr 038019 uzyskanej w 1997 roku.  TAX SAFE to tradycyjne biuro rachunkowe połączone z aplikacją na telefon lub komputer dzięki której, jesteś w stałym dostępie do rozliczeń, wyników finansowych czy faktur w czasie rzeczywistym czyli online. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy oprogramowanie w formie mobilnego biura gdzie dodatkowo będziesz mógł sprawdzić stan zapłaconych faktur czy prowadzić ewidencje przebiegów pojazdu na potrzeby VAT a specjalne okno transferowe pozwala na dostarczanie dokumentów do Twojej osobistej księgowej bez wychodzenia z biura.

APLIKACJA NA KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

 

Księgowość

Księgowość w TAX SAFE to pewność, że w przypadku kontroli nie otrzymasz żadnych kar, bierzemy pełną odpowiedzialność za to co księgujemy i dzięki pełnomocnictwom od Ciebie to my występujemy jako Twój pełnomocnik przed Urzędem Skarbowym czy ZUS i odpowiadamy na pytania osób kontrolujących. Jako przedsiębiorca nie musisz się znać na przepisach z ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych czy prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług VAT czy wielu innych ordynacji podatkowych krajowych jak i zagranicznych Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR) czy Międzynarodowych Standarów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF). Twój biznes od strony formalnej poprowadzi TAX SAFE a Ty możesz się  zająć zwiększaniem sprzedaży w swojej firmie.

CENNIK ZA KSIĘGOWOŚĆ

W CENIE ZAWARTY JEST DOSTĘP DO FAKTUROWANIA I KSIĘGOWOŚCI ONLINE

księgowości online

*Pakiet srebrny nie dostępny dla branży budowlanej i transportowej

*Podane ceny są kwotami netto i należy do nich doliczyć VAT

 

Zapoznaj się również  z naszą ofertą na pakiety księgowe: 

Cennik pakietów 

Zanim zdecydujesz jaki rodzaj działalności otworzyć skorzystaj z naszego bezpłatnego doradztwa co do wyboru działalności

Rodzaje prowadzonej księgowości:

Karta Podatkowa

Ryczałt

KPiR

Księgi Handlowe

Poproś o bezpłatną wersję próbną naszego programu na 30 dni

zadzwoń już dziś 664 410 860

 

Kontakt z doradcą na księgowość

Tagi:Księgowość,Biuro rachunkowe Księgowość online,