Biuro rachunkowe Przemyśl profesjonalne usługi księgowe

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro rachunkowe Przemyśl

TAX SAFE Biuro Rachunkowe Przemyśl

W oddziale biura rachunkowego TAX SAFE w Przemyślu nasi księgowi oferują wsparcie wszystkim przedsiębiorcom. Obsługujemy firmy różnej wielkości, od małych i średnich przedsiębiorstw po duże korporacje. Jesteśmy pewni, że nasi najlepsi specjaliści w mieście przyczynią się do sukcesu również Państwa biznesu.

Księgowa Przemyśl - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Jeżeli prowadzisz małą firmę z rocznymi przychodami nieprzekraczającymi 2 milionów euro, najlepszym rozwiązaniem może być uproszczona księgowość w Przemyślu. Obsługujemy również spółki, wspierając przedsiębiorstwa z różnych branż, niezależnie od ich profilu działalności. Nasz kalkulator kosztów pomoże Ci wybrać odpowiedni pakiet usług księgowych w Przemyślu. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z naszym cennikiem usług księgowych. Obsługujemy KPiR, RYCZAŁT, pełną księgowość, PIT, CIT, VAT oraz ZUS.

Kompleksowa obsługa księgowa może być skomplikowana i czasochłonna, dlatego specjalizujemy się w oferowaniu usług rachunkowych, które minimalizują zaangażowanie przedsiębiorcy. Większość spraw załatwiamy zdalnie dzięki naszemu mobilnemu biuru rachunkowemu.

Korzyści płynące z księgowości online w Przemyślu

Nasze usługi są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i jako usługi księgowe online. Dla naszych klientów stworzyliśmy nowoczesne oprogramowanie w formie mobilnego biura, które umożliwia:

  • sprawdzić stan zapłaconych faktur,

  • prowadzić rejestry pracowników,

  • prowadzić rejestry kas,

  • dostarczać dokumenty za pomocą specjalnego okna transferowego do osobistej księgowej bez wychodzenia z biura.

Każdy klient otrzymuje od nas swój login do aplikacji TAX APP. Dzięki niej można wystawiać faktury i otrzymywać informacje o terminach płatności. Aplikacja umożliwia także bieżący podgląd wyników finansowych.

System informuje o wysokości podatku dochodowego PIT, CIT oraz VAT. Dodatkową funkcją jest możliwość dodawania dokumentów za pomocą zdjęć z telefonu.

TAX SAFE zapewnia ogromne poczucie komfortu, ponieważ można osobiście spotkać się z księgową w Przemyślu, a wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie. Przechowujemy Twoją dokumentację i wyjaśniamy wszelkie rozliczenia rachunkowe.

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Przemyśla i okolic

Księgowy Przemyśl - Biuro rachunkowe - Księgowość Sochaczew

Świadczymy doradztwo online i zdalne usługi księgowe, dzięki czemu nie musisz osobiście dostarczać dokumentów do biura. Łączymy tradycyjną księgowość z nowoczesnym dostępem online. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz między innymi:

  • obsługę podatkową,

  • sporządzanie i wysyłkę deklaracji podatkowych,

Zajmujemy się fakturowaniem, analizą umów oraz wyciągów KRS, a także reprezentowaniem firm przed Urzędem Skarbowym. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki naszej aplikacji online, klienci mają dostęp do wszystkich ważnych dokumentów na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo oferujemy aplikację online, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do kluczowych informacji księgowych Twojej firmy. Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Przemyśla i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

TAX SAFE – zakres usług naszego Biura Rachunkowego Przemyśl

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową, która może być skomplikowana i czasochłonna. Dzięki naszemu mobilnemu biuru rachunkowemu większość spraw załatwiamy zdalnie, co znacznie zwiększa efektywność naszych usług. Naszym priorytetem jest zapewnienie wygody i oszczędności czasu dla naszych klientów.

Oferujemy:

  • Pełna księgowość;

  • Karta podatkowa, ryczałt;

  • Pit roczny;

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro rachunkowe Lublin,  Biuro Rachunkowe Opole, Biuro Rachunkowe Olsztyn, Biuro Rachunkowe Strzelce Opolskie czy Biuro Rachunkowe w Zamościu służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Przemyśl

ul. ks. Piotra Skargi 7/1
37-700 Przemyśl
M +48 663 400 299
przemysl@taxsafe.pl