Wirtualne Biuro Biała Podlaska - Tax-Safe

Chcesz prowadzić firmę, ale nie potrzebujesz fizycznej przestrzeni w biurze? Wirtualne biuro to dla doskonała opcja! Oferujemy:

  • rejestrację pod prestiżowym adresem w Warszawie, Sopocie lub Białej Podlaskiej
  • udostępniamy adres korespondencyjny
  • wsparcie księgowe oraz rachunkowe
  • backup informatyczny
  • wynajem sali konferencyjnej

Wirtualne biuro pozwala obniżyć koszty prowadzenia działalności, ponieważ jest znacznie tańsze niż wynajem tradycyjnie rozumianej przestrzeni biurowej. Możesz być gdziekolwiek na świecie, a Twoja firma będzie miała stały adres. Dodatkowo świadczymy pełną obsługę korespondencji.

Wśród naszych pakietów wirtualnego biura możesz wybrać wariant podstawowy (srebrny) już od 150 zł miesięcznie! Najbardziej zaawansowany, pakiet platynowy, udostępnia możliwość spotkania z tłumaczem języka rosyjskiego lub angielskiego oraz wynajem sali konferencyjnej na 8h w miesiącu.

Wynajem wirtualnego biura w Białej Podlaskiej

Mieszkasz w Poznaniu, ale chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów w Białej Podlaskiej? Wirtualne biuro umożliwia udostępnienie adres korespondencyjny oraz zarejestrowanie działalności pod wybranym adresem w Białej Podlaskiej. Specjaliści TAX SAFE zajmą się obsługą korespondencyjną oraz księgową.

Wirtualne biuro, jako siedziba firmy, jest ekonomicznym i prostym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają wchodzić na rynek, ich praca nie wymaga pobytu w jednym miejscu lub wręcz przeciwnie, jest związana z podróżami i przemieszczaniem się. Z opcji wirtualnego biura chętnie korzystają prawnicy, freelancerzy, graficy, programiści oraz inni przedstawiciele zawodów, które można wykonywać w dowolnym miejscu.