Wirtualne biuro Warszawa

Biuro-ksiegowe-warszawa

Usługi wynajmu wirtualnego biura cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają uzyskać adres w cenionej lokalizacji i porządkują sprawy organizacyjne, a jednocześnie nie wiążą się z dużym kosztem dla przedsiębiorcy. Biuro rachunkowe TAX SAFE oferuje wynajem wirtualnego biura w Warszawie w jednym z 3 pakietów:

 • srebrny
 • złoty
 • platynowy

Większość niezbędnych usług świadczymy już dla klientów, którzy zdecydują się na pakiet srebrny. Platynowy jest dedykowany rozbudowanym firmom, którym zależy np. na usługach tłumaczeniowych lub dostępności sali konferencyjnej w wymiarze większym niż 2 godziny miesięcznie. Wirtualne biura usprawniają działanie firmy, ponieważ kwestiami formalnymi (obsługą korespondencji tradycyjnej oraz elektronicznej), księgowymi i rachunkowymi zajmują się specjaliści z naszego biura rachunkowego.

Wynajem wirtualnego biura w Warszawie

Idealne rozwiązanie dla freelancerów i nie tylko! Podstawową zaletą rejestracji wirtualnego biura jest obniżenie i optymalizacja kosztów. Wynajem lokalu w warszawskim biurowcu jest bardzo kosztowna, a
wirtualne biuro możesz mieć już od 150 zł miesięcznie! Do kogo adresowane są nasze usługi wirtualnego biura?

 • Freelancerów
 • Start-upów
 • Osób pragnących obniżyć koszt prowadzenia działalności
 • Firm, które chcą zdobyć klientów na rynku lokalnym
 • Przedsiębiorstw zajmujących się prowadzeniem szkoleń i organizowaniem konferencji w Warszawie
 • Sklepy internetowe

Zapraszamy mieszkańców Warszawy oraz osoby zainteresowane zarejestrowaniem działalności w Warszawie do skorzystania z naszych usług!


wirtualne-biuro-bialapodlaska

Chcesz prowadzić firmę, ale nie potrzebujesz fizycznej przestrzeni w biurze? Wirtualne biuro to dla doskonała opcja! Oferujemy:

 • rejestrację pod prestiżowym adresem w Warszawie, Sopocie lub Białej Podlaskiej
 • udostępniamy adres korespondencyjny
 • wsparcie księgowe oraz rachunkowe
 • backup informatyczny
 • wynajem sali konferencyjnej

Wirtualne biuro pozwala obniżyć koszty prowadzenia działalności, ponieważ jest znacznie tańsze niż wynajem tradycyjnie rozumianej przestrzeni biurowej. Możesz być gdziekolwiek na świecie, a Twoja firma będzie miała stały adres. Dodatkowo świadczymy pełną obsługę korespondencji.

Wśród naszych pakietów wirtualnego biura możesz wybrać wariant podstawowy (srebrny) już od 150 zł miesięcznie! Najbardziej zaawansowany, pakiet platynowy, udostępnia możliwość spotkania z tłumaczem języka rosyjskiego lub angielskiego oraz wynajem sali konferencyjnej na 8h w miesiącu.

Wynajem wirtualnego biura w Białej Podlaskiej

Mieszkasz w Poznaniu, ale chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów w Białej Podlaskiej? Wirtualne biuro umożliwia udostępnienie adres korespondencyjny oraz zarejestrowanie działalności pod wybranym adresem w Białej Podlaskiej. Specjaliści TAX SAFE zajmą się obsługą korespondencyjną oraz księgową.

Wirtualne biuro, jako siedziba firmy, jest ekonomicznym i prostym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają wchodzić na rynek, ich praca nie wymaga pobytu w jednym miejscu lub wręcz przeciwnie, jest związana z podróżami i przemieszczaniem się. Z opcji wirtualnego biura chętnie korzystają prawnicy, freelancerzy, graficy, programiści oraz inni przedstawiciele zawodów, które można wykonywać w dowolnym miejscu.


Biuro księgowe sopot

Wirtualne biuro to dobra alternatywa dla tradycyjnego wynajmu lokalu w biurowcu lub kamienicy. Usługa oferowana przez TAX SAFE polega na udostępnieniu adresu do zarejestrowania działalności oraz pomoc w bieżącej obsłudze działania firmy, w tym m.in obsłudze księgowej, rejestracji w ZUS, KRS, US i GUS oraz wspieraniu informatycznym i rachunkowym.

Zalety wynajmu wirtualnego biura w Sopocie

Wirtualne biuro posiada wszystkie funkcjonalności tradycyjnego biura, takie jak:

 • odbiór telefonów i faksów
 • odbiór i wysyłka korespondencji
 • przechowywanie dokumentów

Oferujemy także możliwość wynajmu sali konferencyjnej na spotkania oraz konsultacje tłumaczeniowe. Właściciel ani pracownicy nie przebywają fizycznie w biurze, ale mogą mieć pełną kontrolę nad dokumentacją, dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom.

Wynajem wirtualnego biura w Sopocie to możliwość uzyskania prestiżowego adresu dla firmy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie, a Twoje przedsiębiorstwo może mieć siedzibę w Sopocie.

Wirtualne biuro wpływa na wizerunek firmy, dlatego warto wybrać znaną i cenioną lokalizację. Zarejestrowanie prowadzonej działalności w Sopocie umożliwia kierowanie oferty do klientów lokalnego rynku, a także organizowanie spotkań w sali konferencyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu wirtualnego biura w Sopocie, które pomaga obniżyć koszty prowadzenia działalności, co jest szczególnie istotne zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców.


Zaufali nam