Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi z zakresu księgowości i
rachunkowości. Prowadzenie kompleksowej księgowości firmy bez wychodzenia z domu jest możliwe! Realizujemy usługi rachunkowe w oparciu o aplikację mobilną, która umożliwia przesyłanie dokumentacji w szybki i bezpieczny sposób. Oferujemy pakiet srebrny, złoty i platynowy, w zależności od ilości dokumentów.

Szybki i łatwy dostęp do księgowości z każdego miejsca

Mobilna księgowość oraz aplikacja online to połączenie nowoczesnych metod prowadzenia rachunków i księgowości. Przesyłanie dokumentów odbywa się online, dzięki czemu nie ma potrzeby osobistego pojawiania się w naszym biurze rachunkowym. Wszelkie niezbędne informacje na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa od strony finansowej, można znaleźć w aplikacji online, w której znajdują się m.in informacje o podatkach, fakturach oraz dokumentach firmowych.

Zapraszamy mieszkańców Sopotu do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą prowadzenia księgowości. Oferujemy także usługi doradcy podatkowego oraz finansowego oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych i wybraniu najlepszego sposobu finansowania.

Każdy klient otrzymuje swój login do aplikacji. Z panelu można wystawiać faktury i otrzymywać informacje kiedy zostały zapłacone jak również mieć bieżący podgląd do swoich wyników finansowych. Przez system jesteśmy również informowani o wysokości podatku dochodowego oraz VAT. TAX SAFE daje również poczucie komfortu gdzie możesz osobiście spotkać się z księgową a wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie.

Zapraszamy – Biuro Rachunkowe Sopot

Al. Niepodległości 827
81-810 Sopot
M +48 608 024 019
T +48 58 719 08 58
F +48 58 743 62 08
sopot@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

  1. pomoc w wyborze rodzaju działalności
  2. pomoc w wyborze formy opodatkowania
  3. założenie firmy
  4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro
  5. finansowanie na start