Prowadzenie księgowości wiąże się ze skrupulatnym zbieraniem niezbędnej dokumentacji, a następnie rozliczaniem podatkowym w terminie. Dla przedsiębiorcy jest to bardzo duże obciążenie. Czas, który spędza na prowadzeniu rachunkowości, mógłby poświęcić na rozwijanie firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Samodzielne prowadzenie rachunków wymaga też bardzo dużej wiedzy i bycia na bieżąco, ponieważ prawo podatkowe nieustannie się zmienia. Z tego powodu lepiej powierzyć prowadzenie rachunkowości specjalistom, którzy dopilnują formalności i doradzą w kwestii prawa podatkowego.

Kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa

Biuro rachunkowe TAX SAFE zajmuje się szeroko pojętymi finansami, kadrami oraz rachunkami. W zakres działań wchodzi:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • fakturowanie
  • kadry i płace
  • przygotowywanie dokumentacji i reprezentacja przed Urzędem Skarbowym oraz KRS
  • rozliczanie kilometrówki
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

Możliwie uproszczony proces dostarczania dokumentów np. poprzez aplikację online zabezpieczoną certyfikatem SSL. Nie trzeba jechać do biura i osobiście dostarczać faktur i pozostałej dokumentacji. Taka forma prowadzenia księgowości jest dużą oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Zdalny dostęp do informacji o finansach firmy umożliwia podejmowanie trafnych decyzji i zapewnia kontrolę nad wynikami finansowymi.

Nasza oferta prowadzenia rachunkowości jest skierowana do mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy nie chcą zajmować się skomplikowaną księgowością lub nie mają wiedzy na temat najkorzystniejszych rozwiązań podatkowych.

Ul. Limby 7
05-509 Józefosław
M +48 533 599 335
jozefoslaw@taxsafe.pl