Biuro Rachunkowe Gdańsk– obsługujemy pełną księgowość oraz KPiR, rozliczanie PIT, CIT, ZUS

Gwarantujemy wsparcie firmom, które poszukują partnera w prowadzeniu działalności gospodarczej bez względu na branżę. Oferujemy pełną oraz uproszczoną księgowość dla podmiotów z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe może zaoferować między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencjonowanie ryczałtu, a także pomoc w przygotowaniu PIT oraz CIT i rozliczeniach dla ZUS. Ponadto dostarczamy naszym Klientom wyjątkowe rozwiązanie w postaci platformy online. Nasi Klienci otrzymują dostęp do swojego profilu – mogą z niego korzystać o każdej porze dnia i nocy.

Odpowiadamy na potrzeby współczesnych podatników

Rozpoczynając współpracę z naszym biurem rachunkowym ustalany jest szczegółowy zakres naszych obowiązków. Dzięki temu mają Państwo jasny i przejrzysty wykaz prowadzonych przez nas czynności. Jesteśmy otwarci na poszerzenie tego zakresu w trakcie prowadzonej współpracy. Ponadto odpowiadamy na potrzebę dostępu do bieżących informacji – bez względu na czas i miejsce. Nasza platforma pozwala na sprawdzanie w dowolnym momencie m.in. wysokości podatków, bieżącej informacji podatkowej. Dzięki systemowi możliwe jest także wystawianie faktur przez Internet.

Współpraca z biurem rachunkowym? To może się opłacić!

Prowadzenie księgowości, obsługa kadrowo-płacowa czy sprawy związane z podatkami wymagają od przedsiębiorców stałego monitorowania zmian w przepisach podatkowych z tego zakresu. Wiele podmiotów gospodarczych nie ma czasu na równoczesne obserwowanie zmian i czuwanie nad rozwojem właściwej działalności swojego przedsiębiorstwa. Dla innych zatrudnienie i utrzymanie specjalistcyznego działu to ogromny wydatek. Bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy biura rachunkowego. Pod marką TAX SAFE znajduje się sieć biur rachunkowych, jedno z nich mieści się w Gdańsku. Osoby z okolicy, zainteresowane pomocą naszej firmy i osobistym kontaktem, mogą nas odwiedzić na miejscu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji podczas osobistej konsultacji.

Zapraszamy – Biuro Rachunkowe Gdańsk

ul. Kartuska 89 lok. 1
80-136 Gdańsk
M +48 574 748 830
M +48 574 748 831
T +48 58 500 97 73
gdansk@taxsafe.pl

Na pomoc klienci mogą liczyć od pierwszego dnia:

  1. pomoc w wyborze rodzaju działalności
  2. pomoc w wyborze formy opodatkowania
  3. założenie firmy
  4. adres na potrzeby rejestracji firmy – wirtualne biuro
  5. finansowanie na start

Biuro Rachunkowe Gdańsk

Biuro Rachunkowe Sopot

Sprawdź również ofertę finansowania

Księgowość sopot