Biuro Rachunkowe Świebodzin - Księgowość JDG / Spółki

Wirtualne Biuro
od 0
Ryczałt
od 0
Książka Przychodów i Rozchodów
od 0
Pełne księgi
od 0
Biuro Rachunkowe Świebodzin

TAX SAFE Biuro rachunkowe – Świebodzin i okolice

Ciągle rosnące koszty pracy i obciążenia fiskalno-podatkowe sprawiają, że prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce jest coraz trudniejsze. Jednak wśród Polaków nadal jest duch przedsiębiorczości. Nowe firmy powstają w dużych ośrodkach miejskich, ale też mniejszych miastach i to nie tylko, aby świadczyć usługi lokalnej społeczności. Dobrym przykładem jest Świebodzin, dotychczas znany między innymi z wysokiej jakości drewnianych okien. Od niedawna w Świebodzinie działa także centrum logistyczne Amazona.

Księgowy Świebodzin - Biuro rachunkowe - Księgowość Świebodzin

Jednak na lokalnym rynku jest też mnóstwo znacznie mniejszych firm. Jeżeli należycie Państwo do grupy przedsiębiorców lub myślicie o założeniu firmy, zapraszamy do współpracy z TAX SAFE Biuro Rachunkowe. Świebodzin to kolejne miasto, gdzie jesteśmy ze swoim oddziałem. Teraz wysokiej jakości usługi księgowe w Świebodzinie w końcu stały się faktem.

Księgowość w Świebodzinie z TAX SAFE – mała księgowość, pełna księgowość i doradztwo podatkowe

Jako TAX SAFE jesteśmy biurem rachunkowym o 25 latach doświadczenia w branży. Bez wątpienia wiele lat praktyki w obszarze usług księgowych są bezcenne w świadczeniu najwyższej jakości usług księgowych. Jednak naszą siłą są ludzie. Dlatego każdy księgowy i księgowa w Świebodzinie to specjalista w swojej dziedzinie. Zatrudniamy najlepszych księgowych w regionie. Teraz są oni do Państwa dyspozycji również w biurze w Świebodzinie.

Swoje usługi księgowe w Świebodzinie świadczymy na rzecz mniejszych i większych przedsiębiorców. Jest to:

  • Mała księgowość online w Świebodzinie – biuro księgowe TAX SAFE świadczy te usługi na rzecz jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek – cywilnych, jawnych i partnerskich, o ile roczny przychód firmy nie przekracza 2 milionów euro. Oprócz tego w ramach uproszczonej księgowości w Świebodzinie oferujemy m.in. prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków, przygotowywanie dokumentów VAT JPK, umów, obsługę kadrowo-płacową czy porady księgowe.
  • Pełna księgowość online w Świebodzinie – biuro księgowe TAX SAFE świadczy te usługi na rzecz spółek – kapitałowych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych, a także wszystkich przedsiębiorców, jeżeli roczny przychód firmy przekracza 2 miliony euro. Również pełna księgowość to wiele usług dodatkowych (m.in. przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego, projekty uchwał, sporządzanie protokołów).

Księgowy, księgowa Świebodzin – profesjonalne usługi księgowe od TAX SAFE

Jesteśmy biurem rachunkowym, które na wielu obszarach pomaga obecnym i przyszłym przedsiębiorcom. Klienci biura rachunkowego w Świebodzinie mogą liczyć na wsparcie przy zakładaniu spółek (sprawdź jak założyć spółkę cywilną), przy wyborze formy opodatkowania, przy optymalizacji podatkowej i kosztowej, pomoc przy restrukturyzacji firmy czy w obszarze finansowania (m.in. leasing dla firm, kredyt, faktoring).

Innowacyjna księgowość w TAX SAFE – biuro rachunkowe online i stacjonarnie

Lata doświadczenia w branży są bezcenne w obszarze oferowania usług najwyższej jakości. Szczególnie że księgowością i doradztwem podatkowym w Świebodzinie zajmują się najlepsi specjaliści w regionie. Żeby ich praca była jeszcze efektywniejsza, do swojej dyspozycji mają oni najlepsze programy do księgowości. Świebodzin TAX SAFE to oddział, gdzie pracujemy na najlepszych aplikacjach. Specjalne programy udostępniamy też swoim Klientom. Dzięki temu online mają oni dostęp m.in. do wyników  finansowych firmy, mogą wystawiać i sprawdzać płatności faktur, weryfikować ewidencję przebiegów pojazdu na potrzeby VAT, wysokości podatku (PIT, CIT, VAT, ZUS) czy listę płac pracowników.

Księgowa Świebodzin - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Swoim Klientom udostępniliśmy także okno transferowe, dzięki któremu mogą oni dostarczać dokumenty online do biura rachunkowego w Świebodzinie. Oczywiście Klientów i wszystkich interesantów przyjmujemy też w swojej siedzibie. Nasz oddział biura rachunkowego w Świebodzinie mieści się przy ulicy Parkowej 4. Zapraszamy do kontaktu wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorców. Możliwy jest też kontakt telefoniczny (+48 665 744 561, +48 518 245 370) i mailowy (swiebodzin@taxsafe.pl).

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Kielce, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Rzeszów i Biuro Rachunkowe Opole oraz Biuro Rachunkowe Piaseczno służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

Biuro rachunkowe Świebodzin

ul. Parkowa 4
66-200 Świebodzin
M +48 665 744 561
T +48 518 245 370
swiebodzin@taxsafe.pl