Biuro rachunkowe Ostrów Wielkopolski - TAX SAFE

Biuro Rachunkowe Ostrów Wielkopolski

TAX SAFE Biuro Rachunkowe Ostrów Wielkopolski

Obsługujemy KPiR, RYCZAŁT jak również pełną księgowość, PIT, CIT, VAT, ZUS.

Kompleksowa obsługa księgowa jest skomplikowanym i żmudnym procesem, dlatego wyspecjalizowaliśmy się świadczeniu usług rachunkowych, które są jak najmniej absorbujące dla przedsiębiorcy. Większość spraw załatwiamy zdalnie, dzięki świadczeniu usług za pomocą mobilnego biura rachunkowego.

 

Korzyści płynące z księgowości online

Księgowa Ostrów Wielkopolski - Księgowość - Biuro Rachunkowe - Doradztwo Podatkowe

Nasze usługi oferujemy stacjonarnie, a także proponujemy księgowość online. Dla naszych klientów przygotowaliśmy oprogramowanie w formie mobilnego biura. Można w nim:

  • sprawdzić stan zapłaconych faktur,
  • prowadzić rejestry pracowników,
  • prowadzić rejestry kas,
  • dostarczać dokumenty za pomocą specjalnego okna transferowego do osobistej księgowej bez wychodzenia z biura.

Każdy klient otrzymuje swój login do aplikacji TAX APP. Dzięki aplikacji można wystawiać faktury i otrzymywać informacje kiedy zostały zapłacone. Można również mieć bieżący podgląd do swoich wyników finansowych.

Przez system jesteśmy również informowani o wysokości podatku dochodowego PIT lub CIT jak również o VAT.

Dodatkową funkcją jest też możliwość dodawania dokumentów za pomocą zdjęć z telefonu.

TAX SAFE daje ogromne poczucie komfortu, gdyż osobiście możesz się spotkać z księgową, a wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie. Przechowujemy Twoją dokumentację i wyjaśniamy wszelkie rozliczenia rachunkowe.

 

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic

Księgowy Ostrów Wielkopolski - Biuro rachunkowe - Księgowość Ostrów Wielkopolski

Prowadzimy doradztwo online i księgowość zdalną, dzięki temu nie musisz osobiście przyjeżdżać do biura z dokumentacją. Jest to księgowość tradycyjna połączona z dostępem online. Korzystając z naszych usług otrzymujesz m.in:

Zajmujemy się fakturowaniem, analizą umów i wyciągów KRS oraz reprezentowaniem przedsiębiorstwa przed Urzędem Skarbowym.

Dodatkowo udostępniamy aplikację online, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji na temat księgowości firmy.

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Zakres naszego Biura Rachunkowego TAX SAFE Ostrów Wielkopolski:

Zapraszamy także do naszych oddziałów w innych miastach w Polsce: Biuro Rachunkowe Opole, Biuro Rachunkowe Piaseczno, Biuro Rachunkowe Katowice czy Biuro Rachunkowe Kraków służą pomocą w dokładnie takim samym zakresie.

 

Biuro rachunkowe Ostrów Wielkopolski

ul. Profesora Kaliny 156
63-400 Ostrów Wielkopolski
T +48 600 167 808
e-mail: ostrow@taxsafe.pl