Biuro Rachunkowe Ostrów Wielkopolski – obsługujemy KPiR, RYCZAŁT jak również pełną księgowość, PIT, CIT, VAT, ZUS.

Kompleksowa obsługa księgowa jest skomplikowanym i żmudnym procesem, dlatego wyspecjalizowaliśmy się świadczeniu usług rachunkowych, które są jak najmniej absorbujące dla przedsiębiorcy. Większość spraw załatwiamy zdalnie, dzięki świadczeniu usług za pomocą mobilnego biura rachunkowego.

Korzyści płynące z księgowości online

Każdy klient otrzymuje swój login do aplikacji TAX APP. Dzięki aplikacji można wystawiać faktury i otrzymywać informacje kiedy zostały zapłacone jak również mieć bieżący podgląd do swoich wyników finansowych. Przez system jesteśmy również informowani o wysokości podatku dochodowego PIT lub CIT jak również o VAT. Dodatkową funkcją jest też możliwość dodawania dokumentów za pomocą zdjęć z telefonu. TAX SAFE daje również poczucie komfortu gdzie osobiście możesz się spotkać z księgową a wszystkie kontrole z Urzędu Skarbowego odbywają się w naszej siedzibie.

Prowadzimy doradztwo online i księgowość zdalną, dzięki temu nie musisz osobiście przyjeżdżać do biura z dokumentacją. Jest to księgowość tradycyjna połączona z dostępem online. Korzystając z naszych usług otrzymujesz m.in:

  • obsługę podatkową
  • sporządzanie i wysyłkę deklaracji podatkowych
  • porady księgowe i doradztwa podatkowego
  • pomoc w założeniu firmy

Zajmujemy się fakturowaniem, analizą umów i wyciągów KRS oraz
reprezentowaniem przedsiębiorstwa przed Urzędem Skarbowym. Dodatkowo udostępniamy aplikację online, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji na temat księgowości firmy.

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zakres naszego Biura Rachunkowego TAX SAFE Ostrów Wielkopolski:

  • Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR)
  • Pełna księgowość
  • Karta podatkowa, ryczałt
  • Pit roczny

Biuro rachunkowe TAX SAFE świadczy usługi na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. 

ul. Profesora Kaliny 156
63-400 Ostrów Wielkopolski
T +48 600 167 808
e-mail: ostrow@taxsafe.pl